Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Filip Małgorzaciak Rawlplug Sokół Łańcut 22 438 19.91
2. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 23 393 17.09
3. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 24 372 15.50
4. Piotr Śmigielski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 24 368 15.33
5. Nick Madray Decka Pelplin 24 366 15.25
6. Marcin Dutkiewicz Decka Pelplin 23 363 15.78
7. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Łowicz 23 361 15.70
8. Piotr Niedźwiedzki WKK Wrocław 24 353 14.71
9. Alan Czujkowski Miasto Szkła Krosno 23 350 15.22
10. Piotr Robak Energa Kotwica Kołobrzeg 24 343 14.29
11. Patryk Gospodarek Dziki Warszawa 21 336 16.00
12. Michał Chrabota TS Wisła Chemart Kraków 23 335 14.57
13. Karol Nowakowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 23 324 14.09
14. Szymon Tomczak TBS Śląsk II Wrocław 20 322 16.10
15. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 24 317 13.21
16. Piotr Wieloch Miasto Szkła Krosno 23 317 13.78
17. Adam Brenk Weegree AZS Politechnika Opolska 24 311 12.96
18. Mateusz Szwed Elektrobud-Investment ZB Pruszków 22 308 14.00
19. Tomasz Ochońko Górnik Trans.eu Wałbrzych 21 306 14.57
20. Paweł Krefft Dziki Warszawa 23 300 13.04
21. Adrian Kordalski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 23 298 12.96
22. Maciej Kucharek KS Księżak Łowicz 21 296 14.10
23. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 24 296 12.33
24. Tomasz Prostak WKK Wrocław 23 295 12.83
25. Łukasz Bodych KS Księżak Łowicz 24 293 12.21
26. Hubert Pabian Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 24 292 12.17
27. Aleksander Leńczuk TBS Śląsk II Wrocław 24 285 11.88
28. Maciej Bojanowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 22 283 12.86
29. Wojciech Fraś Rawlplug Sokół Łańcut 24 281 11.71
30. Szymon Kiwilsza WKK Wrocław 24 277 11.54
31. Michał Jankowski Rawlplug Sokół Łańcut 17 272 16.00
32. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 24 272 11.33
33. Jakub Koelner WKK Wrocław 24 268 11.17
34. Radosław Trubacz GKS Tychy 23 267 11.61
35. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 23 264 11.48
36. Paweł Dzierżak Decka Pelplin 20 263 13.15
37. Damian Pieloch Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 24 262 10.92
38. Paweł Śpica GKS Tychy 23 257 11.17
39. Sebastian Bożenko TBS Śląsk II Wrocław 20 256 12.80
40. Dawid Słupiński Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 21 252 12.00
41. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 24 252 10.50
42. Filip Stryjewski GKS Tychy 23 249 10.83
43. Mikołaj Grod KS Księżak Łowicz 23 246 10.70
44. Przemysław Wrona GKS Tychy 22 245 11.14
45. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 23 245 10.65
46. Szymon Pawlak Energa Kotwica Kołobrzeg 24 244 10.17
47. Piotr Pamuła Dziki Warszawa 17 241 14.18
48. Adrian Suliński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 23 239 10.39
49. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 24 239 9.96
50. Bartosz Jankowski Weegree AZS Politechnika Opolska 18 238 13.22
51. Patryk Kędel GKS Tychy 21 235 11.19
52. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 22 232 10.55
53. Marcin Woroniecki GKS Tychy 23 227 9.87
54. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 24 225 9.38
55. Jan Malesa Górnik Trans.eu Wałbrzych 22 224 10.18
56. Roman Janik Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16 223 13.94
57. Bartosz Ciechociński Miasto Szkła Krosno 23 221 9.61
58. Tomasz Madziar Pogoń Prudnik 22 217 9.86
59. Kacper Mąkowski GKS Tychy 22 215 9.77
60. Wojciech Jakubiak KS Księżak Łowicz 23 214 9.30
61. Jan Wójcik TBS Śląsk II Wrocław 22 213 9.68
62. Karol Kutta Pogoń Prudnik 22 211 9.59
63. Karol Dębski Dziki Warszawa 23 211 9.17
64. Paweł Nowicki Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19 209 11.00
65. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 21 209 9.95
66. Jakub Żaczek TS Wisła Chemart Kraków 23 208 9.04
67. Jakub Musiał Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 14 208 14.86
68. January Sobczak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 24 208 8.67
69. Mateusz Szczypiński Miasto Szkła Krosno 24 207 8.63
70. Maciej Żmudzki Miasto Szkła Krosno 24 206 8.58
71. Stanferd Sanny Pogoń Prudnik 24 205 8.54
72. Rafał Zgłobicki TS Wisła Chemart Kraków 23 203 8.83
73. Aleksander Załucki Decka Pelplin 21 202 9.62
74. Wiktor Rajewicz TS Wisła Chemart Kraków 24 200 8.33
75. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 23 196 8.52
76. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 18 195 10.83
77. Norbert Kulon Energa Kotwica Kołobrzeg 17 194 11.41
78. Marcin Kowalski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19 194 10.21
79. Filip Struski Energa Kotwica Kołobrzeg 19 192 10.11
80. Patryk Pełka Rawlplug Sokół Łańcut 22 192 8.73
81. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 22 191 8.68
82. Maciej Maj TS Wisła Chemart Kraków 24 190 7.92
83. Hubert Wyszkowski Energa Kotwica Kołobrzeg 23 187 8.13
84. Mateusz Fatz KS Księżak Łowicz 23 187 8.13
85. Tomasz Żeleźniak TBS Śląsk II Wrocław 20 184 9.20
86. Michał Wojtyński Dziki Warszawa 23 184 8.00
87. Artur Łabinowicz Weegree AZS Politechnika Opolska 17 182 10.71
88. Jakub Patoka WKK Wrocław 22 179 8.14
89. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 23 178 7.74
90. Kacper Gordon TBS Śląsk II Wrocław 15 173 11.53
91. Krystian Tyszka Elektrobud-Investment ZB Pruszków 24 173 7.21
92. Artur Włodarczyk TS Wisła Chemart Kraków 24 172 7.17
93. Przemysław Szymański Weegree AZS Politechnika Opolska 21 169 8.05
94. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 22 167 7.59
95. Dawid Sączewski Decka Pelplin 18 167 9.28
96. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 23 167 7.26
97. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 23 164 7.13
98. Błażej Kulikowski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 24 158 6.58
99. Michał Sitnik WKK Wrocław 24 158 6.58
100. Paweł Pawłowski Decka Pelplin 13 154 11.85
101. Krzysztof Krajniewski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 21 153 7.29
102. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 24 150 6.25
103. Tomasz Krzywdziński Miasto Szkła Krosno 24 150 6.25
104. Piotr Karpacz GKS Tychy 23 147 6.39
105. Kacper Majka Rawlplug Sokół Łańcut 21 147 7.00
106. Krystian Koźluk Dziki Warszawa 23 146 6.35
107. Andrzej Krajewski Weegree AZS Politechnika Opolska 22 140 6.36
108. Patryk Piszczatowski Weegree AZS Politechnika Opolska 23 137 5.96
109. Rafał Wojciechowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17 136 8.00
110. Paweł Bogdanowicz TS Wisła Chemart Kraków 20 136 6.80
111. Wojciech Gorgoń TS Wisła Chemart Kraków 24 132 5.50
112. Michał Sadło Energa Kotwica Kołobrzeg 24 130 5.42
113. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 18 129 7.17
114. Maciej Leszczyński KS Księżak Łowicz 17 127 7.47
115. Michał Weiss Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18 125 6.94
116. Patryk Garwol Pogoń Prudnik 23 123 5.35
117. Maciej Koperski Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 122 6.78
118. Damian Janiak Pogoń Prudnik 12 121 10.08
119. Bartosz Majewski Decka Pelplin 12 120 10.00
120. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 24 119 4.96
121. Patryk Przyborowski Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 21 115 5.48
122. Mikołaj Czyż TS Wisła Chemart Kraków 24 112 4.67
123. Hubert Kruszczyński Energa Kotwica Kołobrzeg 21 110 5.24
124. Paweł Strzępek TBS Śląsk II Wrocław 20 105 5.25
125. Mateusz Stawiak Energa Kotwica Kołobrzeg 12 103 8.58
126. Szymon Walski TBS Śląsk II Wrocław 18 102 5.67
127. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 24 101 4.21
128. Dawid Grochowski GKS Tychy 23 100 4.35
129. Łukasz Lewiński Weegree AZS Politechnika Opolska 16 92 5.75
130. Wojciech Wątroba Energa Kotwica Kołobrzeg 22 91 4.14
131. Miłosz Góreńczyk TBS Śląsk II Wrocław 23 88 3.83
132. Patryk Nowerski Dziki Warszawa 15 87 5.80
133. Daniel Dawdo Zetkama Doral Nysa Kłodzko 20 87 4.35
134. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 23 87 3.78
135. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 83 4.61
136. Bartłomiej Pietras Decka Pelplin 23 83 3.61
137. Kacper Burczyk Decka Pelplin 19 79 4.16
138. Patryk Stankowski Energa Kotwica Kołobrzeg 15 79 5.27
139. Kacper Marchewka TBS Śląsk II Wrocław 14 72 5.14
140. Damian Tokarski Dziki Warszawa 20 71 3.55
141. Szymon Długosz Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 16 69 4.31
142. Dominik Krakowiak TS Wisła Chemart Kraków 23 68 2.96
143. Kamil Czosnowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 23 67 2.91
144. Mikołaj Kurpisz Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 13 65 5.00
145. Łukasz Uberna WKK Wrocław 23 63 2.74
146. Bartosz Proczek Elektrobud-Investment ZB Pruszków 21 58 2.76
147. Michał Marek Energa Kotwica Kołobrzeg 13 57 4.38
148. Jakub Pawlak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13 57 4.38
149. Marcin Marchoff Dziki Warszawa 20 57 2.85
150. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 19 56 2.95
151. Adrian Mroczek-Truskowski Pogoń Prudnik 13 55 4.23
152. Jakub Wojciechowski TS Wisła Chemart Kraków 16 54 3.38
153. Artur Szymański Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19 50 2.63
154. Tymon Szymański Decka Pelplin 12 48 4.00
155. Marcel Kapuściński Pogoń Prudnik 17 40 2.35
156. Jan Piliszczuk Dziki Warszawa 16 38 2.38
157. Fryderyk Dalkowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16 26 1.63
158. Maciej Czemerys Elektrobud-Investment ZB Pruszków 17 23 1.35
159. Filip Drewniak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 18 23 1.28
160. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 16 13 0.81

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz