Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
Sezon Liga Drużyna Hala Adres Miasto Dzień tygodnia Godzina Czy preferowana Certyfikat Zdjęcie
2020/2021 2LM GTK Sordrew Gliwice Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź Partyzantów 25 Gliwice --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Politechnika Gdańska Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej al. Zwycięstwa 12 Gdańsk --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM BS Polonia Bytom Hala Na Skarpie Modrzewskiego 5a Bytom --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM SMS PZKosz Władysławowo COS OPO ul. Żeromskiego 52 Władysławowo --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM AZS UJK Kielce Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce Uniwersytecka 21H Kielce --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM AZS UMK Toruń Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK ul. Świętego Józefa 17 Toruń --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Röben Gimbasket Wrocław Sala Sportów Walki AWF Paderewskiego 35, Wrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM AMW Asseco Arka Gdynia Hala Sportowa Akademii Marynarki Wojennej ul. Śmidowicza 69A Gdynia --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Sklep Polski MKK Gniezno Hala Widowiskowo-Sportowa Sportowa 3 Gniezno --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM ŁKS AZS UŁ SG Łódź Zatoka Sportu Politechniki 10 Łódź --- TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Sokół Ostrów Mazowiecka Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II ul. Trębickiego 10 Ostrów Mazowiecka --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM KK UR Bozza Kraków Studium WF Uniwersytetu Rolniczego al. 29 Listopada 58 Kraków --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM BC Obra Kościan Hala ZSP im. Ratajczaka ul. Wielichowska 43 Kościan --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM KSK Noteć Inowrocław Hala Widowiskowo-Sportowa Niepodległości 4 Inowrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM MKS II Dąbrowa Górnicza HWS Centrum Al. Róż 3 Dąbrowa Górnicza --- TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM UNB AZS UMCS Start Lublin MOSiR Globus Kazimierza Wielkiego 8 Lublin --- TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Trefl II Sopot Hala Treningowa Ergo Arena Plac Dwóch Miast 1 Sopot --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Trefl II Sopot Hala Sportowa 100-lecia Sopotu ul. Jakuba Goyki 7 Sopot --- TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice Nowa Hala AWF ul. Mikołowska 72 Katowice Sobota 18:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM MKS Sokół Międzychód Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Dworcowa 22 Międzychód Sobota 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM KKS Tur Basket Bielsk Podlaski Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza ul. Poniatowskiego 9 Bielsk Podlaski Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM KS Sudety Jelenia Góra Hala sportowa im M. Koczwary Sudecka 42 Jelenia Góra Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie Hala Widowiskowo-Sportowa Brzozowa 4 Kąty Wrocławskie --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM AZS AGH Kraków AGH ul. Piastowska 26 A Kraków --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM BC Swiss Krono Żary Hala SP nr 5 Okrzei 19 Żary --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. Hala SP nr 11 ul. Batorego 2 Ostrów Wielkopolski --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego ul. Wrocławska 51 Ostrów Wielkopolski --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Exact Systems Śląsk Wrocław Kosynierka Mieszczańska 4 Wrocław --- TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM IgnerHome AZS Basket Nysa HALA NYSA Sudecka 23 Nysa Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM MKKS Rybnik ZSE-U ul. Św. Józefa 30 Rybnik --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM MKKS Żak Koszalin Hala ZOS - Gwardia Koszalin ul. Fałata 34 Koszalin --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM KKS Ragor Tarnowskie Góry Hala Sportowa Obwodnica 8 Tarnowskie Góry --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Basket Junior Poznań Hala Posir A ul. Spychalskiego 34 Poznań --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM AZS PWSTE Jarosław MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa ul. Sikorskiego 5 Jarosław Niedziela 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Daas BH Bielsko-Biała Hala Victoria Bratków 16 Bielsko-Biała --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM KS Kutno Hala Sportowa SP nr 9 ul. Jagiełły 6 Kutno Sobota 17:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Sharks AWFiS Port Gdynia Hala Sportowa Akademii Marynarki Wojennej ul. Śmidowicza 69A Gdynia Niedziela 16:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Sharks AWFiS Port Gdynia Hala AWFiS Gdańsk nr 12 Kazimierza Górskiego 1 Gdańsk --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Rycerze Rydzyna Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna ul. Jana Kazimierza 1 Rydzyna --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM KS Kosz Pleszew Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 ul. Szkolna 5 Pleszew Sobota 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM AZS Częstochowa MOSiR Polonia Dekabrystów 43 Częstochowa --- TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Isetia Erzurum Liceum nr LXII ul. Konwiktorska 5/7 Warszawa --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM AMW Asseco Arka Gdynia Gdyńskie Centrum Sportu Olimpijska 5/9 Gdynia --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM MKS Ochota Warszawa Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 ul. Geodetów 1 Warszawa Sobota 15:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Żubry Białystok Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku ul.Świerkowa 20 A Białystok Sobota 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne Hala OSIR w Baranowie Wypoczynkowa 93a, Baranowo Przeźmierowo --- NIE Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne OSiR Nowa 15 Tarnowo Podgórne Niedziela TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych AL. MARSZAŁKA FERDINANDA FOCHA 40 Kraków --- TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Miasto Zakochanych Chełmno Gimnazjum nr 1 ul. Szkolna 6 Chełmno Sobota TAK Pokaż certyfikat ---
2020/2021 2LM Miasto Zakochanych Chełmno Zespół Szkół nr 2 Szkolna 14 Chełmno Sobota TAK Pokaż certyfikat ---

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz