Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
Sezon Liga Drużyna Hala Adres Miasto Dzień tygodnia Godzina Czy preferowana Certyfikat Zdjęcie
2019/2020 2LM MKS II Dąbrowa Górnicza HWS Centrum Al. Róż 3 Dąbrowa Górnicza --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie Hala Widowiskowo-Sportowa Brzozowa 4 Kąty Wrocławskie --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM BC Swiss Krono Żary Hala SP nr 5 Okrzei 19 Żary --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne OSiR Nowa 15 Tarnowo Podgórne Sobota TAK Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne Hala OSIR w Baranowie Wypoczynkowa 93a, Baranowo Przeźmierowo Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Röben Gimbasket Wrocław Sala Sportów Walki AWF Paderewskiego 35, Wrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM AZS AGH Oknoplast Kraków AGH ul. Piastowska 26 A Kraków --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM BC Obra Kościan Hala ZSP im. Ratajczaka ul. Wielichowska 43 Kościan --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM AZS Częstochowa MOSiR Polonia Dekabrystów 43 Częstochowa --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM MCKiS Jaworzno Hala Sportowa MCKiS Jaworzno ul. Inwalidów Wojennych 18 (Jaworzno Osiedle Stałe) Jaworzno Sobota 20:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski Hala SP nr 11 ul. Batorego 2 Ostrów Wielkopolski --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Arka AMW II Gdynia Hala Sportowa Akademii Marynarki Wojennej ul. Śmidowicza 69A Gdynia --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Arka AMW II Gdynia Gdyńskie Centrum Sportu Olimpijska 5/9 Gdynia --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM SMS PZKosz Władysławowo COS OPO ul. Żeromskiego 52 Władysławowo --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM AZS UMK Toruń Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK ul. Świętego Józefa 17 Toruń --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM MKS Sokół Międzychód Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Dworcowa 22 Międzychód Sobota 17:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM ZKS Stal Stalowa Wola Hala MOSiR ul. Hutnicza 15 Stalowa Wola --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Trefl II Sopot Hala Sportowa 100-lecia Sopotu ul. Jakuba Goyki 7 Sopot --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Trefl II Sopot Hala Treningowa Ergo Arena Plac Dwóch Miast 1 Sopot --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Sklep Polski MKK Gniezno Hala Widowiskowo-Sportowa Sportowa 3 Gniezno --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM AZS UJK Kielce Centrum Sportu i Rehabilitacji UJK Kielce Świętokrzyska 21H Kielce --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Żubry Białystok Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku Białystok ul.Świerkowa 20 A Białystok Sobota 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM KK AZS UW Warszawa Wydział Zarządzania UW ul. Szturmowa 3 Warszawa --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM KKS Tur Basket Bielsk Podlaski Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza ul. Poniatowskiego 9 Bielsk Podlaski Sobota 17:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Decka Pelplin Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie Sambora 5A Pelplin Sobota 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM ŁKS AZS UŁ SG Łódź MOSiR Łódź Ks. Skorupki 21 Łódź Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Biofarm Basket II Poznań CityZen Droga Dębińska 10c Poznań --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM KSK Noteć Inowrocław Hala Widowiskowo-Sportowa Niepodległości 4 Inowrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Sokół Ostrów Mazowiecka Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II ul. Trębickiego 10 Ostrów Mazowiecka --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM AZS Basket Nysa HALA NYSA Sudecka 23 Nysa --- TAK Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM BS Polonia Bytom Hala Na Skarpie Modrzewskiego 5a Bytom --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM MUKS 1811 Unia Tarnów Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda ul. Krupnicza 8a Tarnów --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM ŁKS AZS UŁ SG Łódź Centrum Sportu UŁ ul. Styrska 22/26 Łódź --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Basket Hills Bielsko-Biała Hala Victoria Bratków 16 Bielsko-Biała --- 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM TS Wisła Platinium Kraków Hala Główna TS Wisła ul. Reymonta 22 Kraków --- TAK Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Sokół Ostrów Mazowiecka Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II ul. Trębickiego 10 Ostrów Mazowiecka --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM KKS Tarnowskie Góry Hala Sportowa Obwodnica 8 Tarnowskie Góry --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM KS Pogoń Ruda Śląska MOSiR ul. Gen. Hallera 16 B Ruda Śląska --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM KS Hes BasketBall Wrocław Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF ul. Paderewskiego 35 Wrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Dziki Warszawa OSiR Śródmieście Polna 7A Warszawa --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM KS Sudety Jelenia Góra Hala sportowa im M. Koczwary Sudecka 42 Jelenia Góra Sobota 18:30 TAK Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM KS Hes BasketBall Wrocław Sala Sportów Walki AWF Paderewskiego 35, Wrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM KK UR Bozza Kraków Studium WF Uniwersytetu Rolniczego al. 29 Listopada 58 Kraków --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM Akademia Koszykówki Legii Warszawa Hala SP 127 ul. Kowieńska 12/20 Warszawa --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM MKKS Rybnik ZSE-U ul. Św. Józefa 30 Rybnik --- NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM PKK 99 Pabianice Hala Powiatowa ul. św.Jana 30/36 Pabianice --- TAK Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM MKS Ochota Warszawa Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 ul. Geodetów 1 Warszawa Sobota 18:30 NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM AZS PWSTE Jarosław MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa ul. Sikorskiego 5 Jarosław Niedziela 17:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM KS Kosz Pleszew Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 ul. Szkolna 5 Pleszew Sobota 18:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2019/2020 2LM MKKS Żak Koszalin Hala Gwardii Fałata 34 Koszalin Sobota 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz