Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
news

12.06.2022

3X3

Odsłon: 318

Marek Lembrych

Uczestnicy finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski 3x3

Zakończyła się rywalizacja w turniejach strefowych oraz rangi Grand Prix Młodzieżowych Mistrzostw Polski w koszykówce 3x3. Na tej podstawie Wydział Rozgrywek podał składy grup finałowych MMP 3x3 w kategorii U15, U17 i U23 kobiet oraz mężczyzn.

Finały rozegrane zostaną na w obiekcie COS Torwar w Warszawie w dniach:
- 17 czerwca 2022 r. (piątek) – U17K i U17M
- 18 czerwca 2022 r. (sobota) - U23K i U23M
- 19 czerwca 2022 r. (niedziela) – U15K i U15M

Zespoły zakwalifikowane do finału w kategorii U15K:
1. Szkoła Gortata PG1 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – mistrz strefy Gdańsk
2. Bogdanka AZS UMCS Lublin LZWN (KU AZS UMCS Lublin) – mistrz strefy Rzeszów
3. 3x3 4Ever Academy (Basket 4Ever Ksawerów) – mistrz strefy Bydgoszcz
4. MOSiR Bochnia (MOSiR Bochnia) – mistrz strefy Kraków
5. KKS I Siechnice (KKS Siechnice) – mistrz strefy Wrocław
6. RMKS II Rybnik (RMKS Rybnik) – mistrz strefy Katowice
7. MKS Opalenica (MKS w Opalenicy) – mistrz strefy Poznań
8. MKS Grójec (MKS Grójec) – mistrz strefy Warszawa
9. MKS Truso I Elbląg (MKS Truso Elbląg) – GP
10. PTK Pabianice (PTK w Pabianicach) - GP
11. Młode Lwice Gdańsk 1 (KK Młode Lwice Gdańsk) – GP
12. KKS Siechnice 2 (KKS Siechnice) - GP
13. Enea AZS Poznań (OŚ AZS Poznań) – GP
14. Szkoła Gortata PG2 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – GP
15. UKS Jedynka Nidzica (UKS Jedynka Nidzica) – GP
16. GTK 4 Gdynia (GTK Gdynia) - GP
rezerwa – GTK 3 Gdynia (GTK Gdynia)

Zespoły zakwalifikowane do finału w kategorii U17K:
1. Szkoła Gortata PG1 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – mistrz strefy Gdańsk
2. Bogdanka AZS UMCS Lublin 1 (KU AZS UMCS Lublin) – mistrz strefy Rzeszów
3. ENEA AZSAJP 1 Gorzów (AZS AJP Gorzów Wielkopolski) – mistrz strefy Wrocław
4. RMKS Rybnik (RMKS Rybnik) – mistrz strefy Katowice
5. Widzew I Łódź (MUKS Widzew Łódź) – mistrz strefy Bydgoszcz
6. Wisła Canpack I Kraków – (TS Wisła Kraków) – mistrz strefy Kraków
7. MKS Opalenica (MKS w Opalenicy) – mistrz strefy Poznań
8. MPKK OSiR Sokołów SA (MPKK Sokołów Podlaski) – mistrz strefy Warszawa
9. MUKS Piaseczno (MUKS Piaseczno) – GP
10. MKS Kosz Białogard (MKS Kosz Białogard) – GP
11. GTK 1 Gdynia (GTK Gdynia) - GP
12. Młode Lwice Gdańsk 1 (KK Młode Lwice Gdańsk) – GP
13. 3x3 4Ever Academy II (Basket 4Ever Ksawerów) – GP
14. MUKS I Bydgoszcz (MUKS Bydgoszcz) – GP
15. KSKK Koszalin (KSKK Koszalin) – GP
16. MUKS II Piaseczno (MUKS Piaseczno) – GP
rezerwa – GTK 2 Gdynia (GTK Gdynia)

Zespoły zakwalifikowane do finału w kategorii U23K:
1. Szkoła Gortata PG1 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – mistrz strefy Gdańsk
2. Bogdanka AZS UMCS 1 Lublin (KU AZS UMCS Lublin) – mistrz strefy Rzeszów
3. ENEA AZS AJP Gorzów (AZS AJP Gorzów Wielkopolski) – mistrz strefy Wrocław
4. La Manga (SKK Polonia Warszawa Sp. z o.o.) - mistrz strefy Warszawa
5. Stal Brzeg 1 (KSK Stal Brzeg) - mistrz strefy Katowice
6. MKS Ósemka Skierniewice (MKS Ósemka Skierniewice) - mistrz strefy Bydgoszcz
7. AZS PK II (Politechnika Kraków) – mistrz strefy Kraków
8. MUKS Poznań (MUKS Poznań) – mistrz strefy Poznań
9. Enea AZS Poznań (OŚ AZS Poznań) – GP
10. GTK 1 Gdynia (GTK Gdynia) – GP
11. MKS Opalenica (MKS Opalenica) – GP
12. Enea AZS II Poznań (OŚ AZS Poznań) – GP
13. AZS UG (AZS OŚ w Gdańsku) – GP
14. GTK 2 Gdynia (GTK Gdynia) – GP
15. PTK Pabianice (PTK w Pabianicach) – GP
16. KKS Agapit Olsztyn (KKS Olsztyn) - GP
rezerwa – 3x3 4Ever Academy (Basket 3Ever Ksawerów)

Zespoły zakwalifikowane do finału w kategorii U15M:
1. Czarni Słupsk (STK Czarni Słupsk) – mistrz strefy Gdańsk
2. AZS Politechnika (KU AZS PR Rzeszów) – mistrz strefy Rzeszów
3. Ósemka Skierniewice (MKS Ósemka Skierniewice) – mistrz strefy Bydgoszcz
4. AZS UJK III Kielce (KU AZS UJK w Kielcach) – mistrz strefy Kraków
5. MKK Pyra II Poznań (MKK Pyra Poznań) – mistrz strefy Poznań
6. Ochota Team Warszawa (MKS Ochota Warszawa) – mistrz strefy Warszawa
7. WKS Śląsk I Wrocław (WKS Śląsk Wrocław) – mistrz strefy Wrocław
8. GTK Gliwice (GTK Gliwice) – mistrz strefy Katowice
9. ŁKS Basketball (ŁKS KM Łódź) – GP
10. MKS Pruszków (MKS Pruszków) – GP
11. Trójeczka Olsztyn (UKS Trójeczka Olsztyn) – GP
12. Pivot Piastów QNA (MUKS Pivot Piastów) – GP
13. Gim92 Warszawa (UKS Gim 92 Ursynów Warszawa) – GP
14. ŁKS piłaaa (ŁKS KM Łódź) – GP
15. UKS Piątka (UKS Piątka Ostrów Wielkopolski) – GP
16. GAK 2 Gdynia (GAK Gdynia) – GP
rezerwa – TKM Włocławek (TKM Włocławek)

Zespoły zakwalifikowane do finału w kategorii U17M:
1. Szkoła Gortata PG1 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – mistrz strefy Gdańsk
2. MKS Start I Lublin (MKS Start SA Lublin) - mistrz strefy Rzeszów
3. WKK I Wrocław (WKK Wrocław) - mistrz strefy Wrocław
4. ŁKS Hakuna Matata (ŁKS KM Łódź) – mistrz strefy Bydgoszcz
5. Wisła 2 (TS Wisła Kraków) - mistrz strefy Kraków
6. Gromy Akademia I Nowy Tomyśl (MKS Gromy Nowy Tomyśl)- mistrz strefy Poznań
7. Profbud Legia (Legia Warszawa Sekcja Koszykówki SA) - mistrz strefy Warszawa
8. GTK Gliwice (GTK SA Gliwice) – mistrz strefy Katowice
9. Trzech Kumpli (MUKS 1811 Tarnów) – GP
10. RTK Radom (RTK Basket Radom) – GP
11. Szkoła Gortata PG2 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – GP
12. Orlen Akademia I (BM Slam Stal Ostrów Wlkp.) - GP
13. Gromy Akademia II Nowy Tomyśl (MKS Gromy Nowy Tomyśl) - GP
14. MKS Nysa I Kłodzko – (MKS Nysa Kłodzko) GP
15. Gimbasket I Wrocław (UKS Gimbasket Wrocław) – GP
16. Trefl Sopot (Trefl Sopot SA) – GP
rezerwa – GAK 1 Gdynia (GAK Gdynia)

Zespoły zakwalifikowane do finału w kategorii U23M:
1. Sportowa PG 2 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – mistrz strefy Gdańsk
2. Kangoo Basket Gorzów (KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp.) – mistrz strefy Wrocław
3. Grupa Strategia Gim92 Warszawa (UKS Gim 92 Ursynów Warszawa) – mistrz strefy Warszawa
4. KS Cracovia 3x3 (KS Carcovia 1906 Kraków) – mistrz strefy Kraków
5. MKK Pyra I Poznań (MKK Pyra Poznań) – mistrz strefy Poznań
6. Start Lublin 1 (MKS Start SA Lublin) – mistrz strefy Rzeszów
7. MCKiS Jaworzno (MCKiS Jaworzno) – mistrz strefy Katowice
8. Akademia 3x3 U21 Gdańsk (Stowarzyszenie 3x3 Mrągowo) – GP
9. Akademia 3x3 U19 Gdańsk (Stowarzyszenie 3x3 Mrągowo) – GP
10. Sportowa PG 1 (Sportowa Politechnika Gdańsk) – GP
11. CharakternyOrtopeda (MUKS 1811 Tarnów) – GP
12. Sokoły Ostrów Mazowiecka (Sokoły Ostrów Mazowiecka) – GP
13. Asseco Arka Gdynia (GKK Arka SA Gdynia) – GP
14. KSC Rakieta 3x3 (KS Carcovia 1906 Kraków) - GP
15. KS Sky Tattoo Radom (KS Sky Tattoo Basket Radom) – GP
16. ŁKS Coolpack (ŁKS KM Łódź) - GP
rezerwa – Energa MJMS Słupsk (STK Czarni Słupsk) lub UKS Regis 23A (UKS Regis Wieliczka)

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN LOTTO PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA MAXI PIZZA MW SPORT SPORTICO APUS SIELSKO ANIELSKO
Obraz