Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz

2LM

TS Basket Poznań kopy 30
60-411 Poznań tel. 508488556
fax. --- www: ---
tsbasketpoznan@gmail.com

ARENA

POSiR A, 61-553 Poznań, ul. Spychalskiego 34

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
02.10.2021 17:00 MKS Sokół Międzychód (w) 84 : 77 P 77 18 37 48.6 11 28 39.3 29 65 44.6 8 12 66.7 9 22 31 15 18 17 19 9 0 5 73
09.10.2021 18:30 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań (d) 51 : 78 P 51 13 33 39.4 5 35 14.3 18 68 26.5 10 13 76.9 12 35 47 11 18 17 30 11 1 3 38
16.10.2021 14:00 Sklep Polski MKK Gniezno (w) 78 : 66 P 66 14 30 46.7 6 29 20.7 20 59 33.9 20 30 66.7 11 29 40 18 21 25 24 13 1 3 65
24.10.2021 18:00 Ogniwo Szczecin (w) 71 : 69 P 69 19 37 51.4 6 32 18.8 25 69 36.2 13 17 76.5 8 24 32 17 20 18 18 17 2 2 71
30.10.2021 18:30 Enea Astoria II Bydgoszcz (d) 88 : 69 W 88 26 43 60.5 7 29 24.1 33 72 45.8 15 30 50.0 21 33 54 21 17 29 24 12 1 2 98
06.11.2021 17:30 SMS PZKosz Władysławowo (w) 73 : 67 P 67 13 31 41.9 6 23 26.1 19 54 35.2 23 36 63.9 6 18 24 10 19 27 11 8 3 3 53
13.11.2021 20:00 AZS Politechnika Gdańsk (d) 65 : 68 P 65 13 37 35.1 9 31 29.0 22 68 32.4 12 18 66.7 13 25 38 15 17 16 10 6 2 0 64
17.11.2021 19:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) 83 : 82 P 82 21 36 58.3 11 34 32.4 32 70 45.7 7 9 77.8 13 31 44 23 19 15 18 9 1 3 101
20.11.2021 14:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) 81 : 67 W 81 14 30 46.7 14 37 37.8 28 67 41.8 11 15 73.3 9 27 36 19 18 16 13 10 1 2 91
27.11.2021 13:00 AZS UMK Transbruk Toruń (w) 65 : 90 W 90 25 38 65.8 10 25 40.0 35 63 55.6 10 17 58.8 5 33 38 31 20 16 13 5 3 2 119
04.12.2021 14:00 AMW Asseco Arka II Gdynia (d) 74 : 69 W 74 16 37 43.2 7 34 20.6 23 71 32.4 21 32 65.6 11 28 39 18 13 26 14 12 3 5 73
08.12.2021 18:00 Enea Basket Poznań (d) 72 : 84 P 72 11 26 42.3 13 30 43.3 24 56 42.9 11 14 78.6 6 20 26 23 17 14 17 12 0 1 81
12.12.2021 16:00 Trefl II Sopot (w) 81 : 75 P 75 14 31 45.2 13 35 37.1 27 66 40.9 8 8 100.0 9 19 28 21 15 14 23 18 1 3 81
09.01.2022 12:30 MKS Sokół Międzychód (d) 74 : 86 P 74 14 33 42.4 11 37 29.7 25 70 35.7 13 20 65.0 14 33 47 18 21 16 12 7 0 0 82
16.01.2022 14:30 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań (w) 82 : 79 P 79 16 33 48.5 11 41 26.8 27 74 36.5 14 20 70.0 12 29 41 19 22 21 15 3 1 3 75
22.01.2022 20:30 Sklep Polski MKK Gniezno (d) 58 : 69 P 58 8 29 27.6 11 40 27.5 19 69 27.5 9 14 64.3 19 27 46 18 17 19 21 8 1 1 55
26.01.2022 19:30 Enea Basket Poznań (w) 104 : 61 P 61 15 33 45.5 6 32 18.8 21 65 32.3 13 19 68.4 9 15 24 16 20 15 15 11 1 0 48
29.01.2022 13:00 Ogniwo Szczecin (d) 75 : 84 P 75 16 30 53.3 11 34 32.4 27 64 42.2 10 16 62.5 13 18 31 21 20 17 18 8 0 1 74
09.02.2022 18:00 Enea Astoria II Bydgoszcz (w) 90 : 84 P 84 16 34 47.1 11 30 36.7 27 64 42.2 19 28 67.9 15 31 46 21 20 24 26 8 1 1 88
12.02.2022 19:30 SMS PZKosz Władysławowo (d) 72 : 80 P 72 20 43 46.5 8 29 27.6 28 72 38.9 8 16 50.0 15 28 43 16 22 19 14 5 0 5 70
20.02.2022 13:00 AZS Politechnika Gdańsk (w) 72 : 97 W 97 25 36 69.4 12 24 50.0 37 60 61.7 11 16 68.8 8 27 35 24 17 20 20 10 1 1 119
26.02.2022 16:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) 94 : 89 P 89 19 37 51.4 15 33 45.5 34 70 48.6 6 10 60.0 10 24 34 20 23 12 13 9 2 1 101
02.03.2022 18:30 KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) 69 : 65 W 69 19 30 63.3 8 39 20.5 27 69 39.1 7 11 63.6 15 27 42 20 15 18 17 8 4 1 80
05.03.2022 15:30 AZS UMK Transbruk Toruń (d) 90 : 64 W 90 23 36 63.9 11 40 27.5 34 76 44.7 11 18 61.1 12 30 42 28 16 13 11 7 1 0 108
12.03.2022 13:00 AMW Asseco Arka II Gdynia (w) 92 : 88 P 88 18 34 52.9 14 35 40.0 32 69 46.4 10 14 71.4 10 25 35 21 21 23 20 7 1 3 91
23.03.2022 16:30 Trefl II Sopot (d) 106 : 72 W 106 23 35 65.7 16 38 42.1 39 73 53.4 12 21 57.1 16 22 38 25 14 21 12 15 3 5 132

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN LOTTO PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA MAXI PIZZA MW SPORT SPORTICO APUS SIELSKO ANIELSKO
Obraz