Dokumenty
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
WGiD
Komisja rewizyjna
Komisja 3X3
Komisja ds. dzieci i młodzieży
Statut
Kluby w rozgrywkach
Kluby zrzeszone
Ligi męskie
3 LM
3 LM (WOZKosz WM)
Junior starszy U19
Junior U17 gr. A
Junior U17 gr. B
Kadet U15 gr. A
Kadet U15 gr. B
Młodzik U13 gr. A
Młodzik U13 gr. B
Młodzik Młodszy U12
Żak U11
Skrzat U10
Ligi żeńskie
2 LK (WOZKosz WM)
Juniorka starsza U19
Juniorka U17
Kadetka U15 gr. A
Kadetka U15 gr. B
Młodziczka U13 gr. A
Młodziczka U13 gr. B
Młodziczka młodsza U12
Żaczka U11
Skrzat U10
WGiD
Dokumenty LZKosz
Dokumenty PZKosz
Komunikaty
Regulaminy
3X3
Dokumenty
Komunikaty
Regulaminy
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Aktualności
Wydział sędziowski
Informacje
Szkolenie
Obsady
Regulaminy
Galeria
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Ładowanie danych...
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn W
2 Liga Kobiet W
U-19 M
U19 M (junior starszy)
U-19 K
U17 M (junior)
U-17 M
U15 M (kadet)
U13 M (młodzik)
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M
U11 M (żak)
U-15 K
U10 M (skrzat)
U-13 M
U19 K (juniorka starsza)
U-13 K
U17 K (juniorka)
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka)
U12 K (młodziczka mł.)
U11 K (żaczka)
U10 K (skrzat)
SEZON: 2008/2009
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Polska Liga Koszykówki
Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
MŁODZIK U13 GR. B
Junior U18 gr. B
Kadet U16 gr. B
U16 K
Młodzik U14 gr. B
U14 K
MŁODZIK MŁODSZY U12
Młodziczka młodsza U12
3 LM (WOZKOSZ WM)
2 LK (WOZKOSZ WM)
3 LM
Junior starszy U20
Junior U18 gr. A
Juniorka U18
Kadet U16 gr. A
Kadetka U16
Młodzik U14 gr. A
Młodziczka U14
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
MŁODZIK U13 GR. A
MŁODZICZKA U13 gr. A
JUNIOR STARSZY U19
JUNIOR U17 GR. A
KADET U15 GR. A
JUNIORKA STARSZA U19
JUNIORKA U17
KADETKA U15 GR. A
U19 M
JUNIOR U17 GR. B
KADET U15 GR. B
ŻAK U11
SKRZAT U10
U19 K
U17 K
KADETKA U15 GR. B
MŁODZICZKA U13 gr. B
ŻACZKA U11
SKRZAT U10
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 2
Oddane rzuty za 2 śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 2 suma
Celne rzuty za 2 śr.
Oddane rzuty za 2 suma
Oddane rzuty za 2 śr.
Skuteczność za 2
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 2 suma
Celne rzuty za 2 śr.
Oddane rzuty za 2 suma
Oddane rzuty za 2 śr.
Skuteczność za 2
1.
Marcin Salamonik
Miasto Szkła Krosno
34
179
5.26
331
9.74
54.1
2.
Damian Kulig
GKS Tychy
40
219
5.48
388
9.70
56.4
3.
Grzegorz Małecki
Resovia Rzeszów
32
158
4.94
297
9.28
53.2
4.
Andrzej Misiewicz
Żubry Białystok
32
167
5.22
285
8.91
58.6
5.
Jakub Czech
KS Sudety Jelenia Góra
33
173
5.24
290
8.79
59.7
6.
Tomasz Andrzejewski
ZKS Stal Stalowa Wola
32
156
4.88
278
8.69
56.1
7.
Piotr Miś
Siarka Tarnobrzeg
32
154
4.81
271
8.47
56.8
8.
Krzysztof Mielczarek
GKS Tychy
40
208
5.20
334
8.35
62.3
9.
Tomasz Pisarczyk
PTG Sokół Łańcut
30
138
4.60
249
8.30
55.4
10.
Mariusz Piotrkowski
KS AZS AWF Katowice
33
125
3.79
267
8.09
46.8
11.
Jakub Dłuski
ŁKS Łódź
34
155
4.56
273
8.03
56.8
12.
Łukasz Wiśniewski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
166
4.61
289
8.03
57.4
13.
Jakub Dłoniak
Znicz Basket Pruszków
35
159
4.54
280
8.00
56.8
14.
Artur Donigiewicz
KS AZS AWF Katowice
34
139
4.09
268
7.88
51.9
15.
Marek Piechowicz
ZKS Stal Stalowa Wola
32
138
4.31
250
7.81
55.2
16.
Tomasz Briegmann
Znicz Basket Pruszków
35
149
4.26
270
7.71
55.2
17.
Paweł Wiekiera
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
34
149
4.38
262
7.71
56.9
18.
Tomasz Śnieg
Polonia 2011 Warszawa
39
149
3.82
297
7.62
50.2
19.
Adam Łapeta
Asseco Prokom 2 Gdynia
18
71
3.94
131
7.28
54.2
20.
Łukasz Pacocha
GKS Tychy
39
154
3.95
282
7.23
54.6
21.
Dardan Berisha
Polonia 2011 Warszawa
37
133
3.59
258
6.97
51.6
22.
Tomasz Wojdyła
KS Sudety Jelenia Góra
32
114
3.56
223
6.97
51.1
23.
Mateusz Kostrzewski
Asseco Prokom 2 Gdynia
18
64
3.56
125
6.94
51.2
24.
Adrian Czerwonka
ŁKS Łódź
,
ZKS Stal Stalowa Wola
26
77
2.96
167
6.42
46.1
25.
Rafał Kulikowski
Żubry Białystok
31
109
3.52
197
6.35
55.3
26.
Leszek Karwowski
Polonia 2011 Warszawa
38
138
3.63
239
6.29
57.7
27.
Sebastian Balcerzak
Resovia Rzeszów
21
58
2.76
128
6.10
45.3
28.
Rafał Niesobski
KS Sudety Jelenia Góra
33
104
3.15
201
6.09
51.7
29.
Zbigniew Marculewicz
ŁKS Łódź
32
110
3.44
193
6.03
57
30.
Tomasz Deja
MKS Dąbrowa Górnicza II
24
77
3.21
144
6.00
53.5
31.
Michał Krajewski
AZS PWSZ Kalisz
34
85
2.50
200
5.88
42.5
32.
Mateusz Bartosz
Polonia 2011 Warszawa
39
118
3.03
228
5.85
51.8
33.
Piotr Pluta
Miasto Szkła Krosno
28
100
3.57
163
5.82
61.3
34.
Tomasz Milewski
MKS Dąbrowa Górnicza II
29
78
2.69
168
5.79
46.4
35.
Łukasz Olejnik
AZS PWSZ Kalisz
34
110
3.24
196
5.76
56.1
36.
Radosław Basiński
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
89
2.97
172
5.73
51.7
37.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
81
2.25
204
5.67
39.7
38.
Bartosz Dubiel
PTG Sokół Łańcut
28
77
2.75
157
5.61
49
39.
Michał Marciniak
Siarka Tarnobrzeg
33
94
2.85
185
5.61
50.8
40.
Bartosz Krupa
Siarka Tarnobrzeg
31
60
1.94
173
5.58
34.7
41.
Grzegorz Mordzak
ŁKS Łódź
30
77
2.57
164
5.47
47
42.
Michał Baran
Siarka Tarnobrzeg
33
87
2.64
180
5.45
48.3
43.
Adrian Mroczek-Truskowski
PTG Sokół Łańcut
30
86
2.87
157
5.23
54.8
44.
Piotr Zieliński
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
83
2.77
155
5.17
53.5
45.
Marcin Ecka
Znicz Basket Pruszków
19
47
2.47
96
5.05
49
46.
Bartłomiej Szczepaniak
ZKS Stal Stalowa Wola
42
90
2.14
212
5.05
42.5
47.
Przemysław Malona
AZS PWSZ Kalisz
32
75
2.34
159
4.97
47.2
48.
Tomasz Włodarczyk
Resovia Rzeszów
22
55
2.50
108
4.91
50.9
49.
Brahima Konare
Żubry Białystok
28
56
2.00
137
4.89
40.9
50.
Łukasz Kwiatkowski
PTG Sokół Łańcut
29
61
2.10
140
4.83
43.6
51.
Piotr Hałas
KS AZS AWF Katowice
26
67
2.58
125
4.81
53.6
52.
Piotr Trepka
ŁKS Łódź
35
81
2.31
167
4.77
48.5
53.
Maciej Klima
ZKS Stal Stalowa Wola
28
84
3.00
133
4.75
63.2
54.
Rafał Partyka
ZKS Stal Stalowa Wola
42
89
2.12
194
4.62
45.9
55.
Grzegorz Malewski
Znicz Basket Pruszków
35
88
2.51
161
4.60
54.7
56.
Dariusz Oczkowicz
Miasto Szkła Krosno
35
92
2.63
161
4.60
57.1
57.
Robert Morkowski
AZS PWSZ Kalisz
25
54
2.16
114
4.56
47.4
58.
Sławomir Sikora
Asseco Prokom 2 Gdynia
29
67
2.31
131
4.52
51.1
59.
Tomasz Świętoński
Asseco Prokom 2 Gdynia
24
48
2.00
106
4.42
45.3
60.
Michał Saran
ŁKS Łódź
34
88
2.59
149
4.38
59.1
61.
Mirosław Babiarz
Resovia Rzeszów
,
Miasto Szkła Krosno
32
58
1.81
137
4.28
42.3
62.
Paweł Grzywocz
KS AZS AWF Katowice
30
55
1.83
125
4.17
44
63.
Paweł Rynkiewicz
Resovia Rzeszów
30
54
1.80
124
4.13
43.5
64.
Łukasz Szczypka
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
58
1.93
123
4.10
47.2
65.
Mirosław Frankowski
GKS Tychy
40
88
2.20
161
4.03
54.7
66.
Krzysztof Kalinowski
Miasto Szkła Krosno
29
51
1.76
113
3.90
45.1
67.
Igor Trela
Asseco Prokom 2 Gdynia
24
54
2.25
93
3.88
58.1
68.
Rafał Rajewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
24
49
2.04
92
3.83
53.3
69.
Dariusz Kalinowski
AZS PWSZ Kalisz
34
62
1.82
130
3.82
47.7
70.
Piotr Jagoda
Żubry Białystok
30
49
1.63
112
3.73
43.8
71.
Jakub Załucki
Asseco Prokom 2 Gdynia
31
55
1.77
115
3.71
47.8
72.
Artur Bajer
Znicz Basket Pruszków
32
63
1.97
117
3.66
53.8
73.
Michał Wołoszyn
ZKS Stal Stalowa Wola
39
64
1.64
139
3.56
46
74.
Krzysztof Zych
Siarka Tarnobrzeg
29
59
2.03
103
3.55
57.3
75.
Bartosz Bal
Miasto Szkła Krosno
35
55
1.57
124
3.54
44.4
76.
Rafał Urbaniak
Znicz Basket Pruszków
28
42
1.50
99
3.54
42.4
77.
Ireneusz Chromicz
PTG Sokół Łańcut
29
60
2.07
101
3.48
59.4
78.
Mariusz Matczak
KS Sudety Jelenia Góra
33
59
1.79
114
3.45
51.8
79.
Przemysław Hajnsz
Miasto Szkła Krosno
29
56
1.93
99
3.41
56.6
80.
Marcin Kolowca
Polonia 2011 Warszawa
39
72
1.85
130
3.33
55.4
81.
Grzegorz Szybowicz
KS AZS AWF Katowice
33
45
1.36
109
3.30
41.3
82.
Tomasz Bzdyra
GKS Tychy
39
77
1.97
127
3.26
60.6
83.
Kacper Młynarski
Resovia Rzeszów
27
40
1.48
87
3.22
46
84.
Kamil Zakrzewski
Żubry Białystok
31
44
1.42
98
3.16
44.9
85.
Grzegorz Sołtysiak
Miasto Szkła Krosno
26
45
1.73
81
3.12
55.6
86.
Michał Rabka
Siarka Tarnobrzeg
22
28
1.27
68
3.09
41.2
87.
Przemysław Lewandowski
Polonia 2011 Warszawa
31
50
1.61
94
3.03
53.2
88.
Marcin Środa
Resovia Rzeszów
,
KS AZS AWF Katowice
31
38
1.23
94
3.03
40.4
89.
Piotr Pamuła
Polonia 2011 Warszawa
35
55
1.57
105
3.00
52.4
90.
Sebastian Biela
Resovia Rzeszów
31
31
1.00
93
3.00
33.3
91.
Michał Jankowski
Polonia 2011 Warszawa
38
60
1.58
113
2.97
53.1
92.
Marcin Malcherczyk
MKS Dąbrowa Górnicza II
29
62
2.14
86
2.97
72.1
93.
Adam Lisewski
ZKS Stal Stalowa Wola
40
67
1.68
118
2.95
56.8
94.
Krzysztof Morawiec
ŁKS Łódź
33
47
1.42
97
2.94
48.5
95.
Krzysztof Koziński
MKS Dąbrowa Górnicza II
26
32
1.23
76
2.92
42.1
96.
Artur Grygiel
KS Sudety Jelenia Góra
33
50
1.52
94
2.85
53.2
97.
Łukasz Niesobski
KS Sudety Jelenia Góra
28
37
1.32
79
2.82
46.8
98.
Łukasz Bąk
ŁKS Łódź
27
45
1.67
76
2.81
59.2
99.
Jarosław Kalinowski
AZS PWSZ Kalisz
,
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
36
1.00
101
2.81
35.6
100.
Michał Kułyk
PTG Sokół Łańcut
30
32
1.07
84
2.80
38.1
101.
Paweł Bogdanowicz
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
40
1.33
83
2.77
48.2
102.
Bartosz Sarzało
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
35
55
1.57
96
2.74
57.3
103.
Krzysztof Krajniewski
Asseco Prokom 2 Gdynia
26
35
1.35
69
2.65
50.7
104.
Tomasz Nogalski
ŁKS Łódź
35
37
1.06
91
2.60
40.7
105.
Piotr Brzozowski
Żubry Białystok
31
47
1.52
78
2.52
60.3
106.
Paweł Zmarlak
GKS Tychy
38
56
1.47
95
2.50
58.9
107.
Adam Bet
Żubry Białystok
28
23
0.82
69
2.46
33.3
108.
Mariusz Wójcik
Siarka Tarnobrzeg
33
42
1.27
78
2.36
53.8
109.
Michał Szczytyński
Siarka Tarnobrzeg
29
35
1.21
68
2.34
51.5
110.
Karol Szpyrka
ZKS Stal Stalowa Wola
41
40
0.98
94
2.29
42.6
111.
Piotr Pustelnik
GKS Tychy
39
40
1.03
86
2.21
46.5
112.
Artur Busz
Żubry Białystok
33
39
1.18
72
2.18
54.2
113.
Adrian Suliński
Znicz Basket Pruszków
34
27
0.79
72
2.12
37.5
Partnerzy