11 Kolejka
|
07.01.2024 10:00 |
KKK MOSiR Krosno -
Międzyszkolny Klub Sportowy MKS Mielec |
88:55
|
11 Kolejka
|
07.01.2024 11:00 |
Wisłoka Dębica -
CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola |
84:58
|
11 Kolejka
|
18.01.2024 15:30 |
UKS Basket 15 Przemyśl -
Niedźwiadki Chemart Przemyśl |
54:33
|
13 Kolejka
|
21.01.2024 11:00 |
CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola -
Wisłoka Dębica |
51:49
|
13 Kolejka
|
21.01.2024 11:30 |
Międzyszkolny Klub Sportowy MKS Mielec -
KKK MOSiR Krosno |
75:81
|
13 Kolejka
|
23.01.2024 17:00 |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl -
UKS Basket 15 Przemyśl |
36:54
|
1 kolejka
|
06.10.2023 18:00 |
CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola -
Międzyszkolny Klub Sportowy MKS Mielec |
47:88
|
11.11.2023 10:00 |
Resan AZS Politechnika Rzeszowska -
PTG Sokół Łańcut |
79:51
|
1 kolejka
|
07.10.2023 11:30 |
Stowarzyszenie Wilki Rzeszów -
KKK MOSiR Krosno |
83:64
|
08.10.2023 11:00 |
Wisłoka Dębica -
ZKS Stal Stalowa Wola |
70:104
|
2 kolejka
|
21.10.2023 12:00 |
UKS Basket 15 Przemyśl -
CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola |
90:56
|
22.10.2023 10:30 |
Międzyszkolny Klub Sportowy MKS Mielec -
Resan AZS Politechnika Rzeszowska |
68:73
|
2 kolejka
|
22.10.2023 10:00 |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl -
ZKS Stal Stalowa Wola |
50:54
|
22.10.2023 11:00 |
Wisłoka Dębica -
Stowarzyszenie Wilki Rzeszów |
75:111
|
3 kolejka
|
28.10.2023 10:00 |
Resan AZS Politechnika Rzeszowska -
UKS Basket 15 Przemyśl |
90:32
|
29.10.2023 10:00 |
PTG Sokół Łańcut -
Międzyszkolny Klub Sportowy MKS Mielec |
79:72
|
3 kolejka
|
29.10.2023 10:00 |
KKK MOSiR Krosno -
Wisłoka Dębica |
92:54
|
29.10.2023 12:30 |
Stowarzyszenie Wilki Rzeszów -
Niedźwiadki Chemart Przemyśl |
85:70
|
4 kolejka
|
04.11.2023 12:30 |
ZKS Stal Stalowa Wola -
Stowarzyszenie Wilki Rzeszów |
81:54
|
05.11.2023 10:30 |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl -
KKK MOSiR Krosno |
52:82
|
4 kolejka
|
05.11.2023 12:00 |
UKS Basket 15 Przemyśl -
PTG Sokół Łańcut |
57:68
|
18.11.2023 12:00 |
CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola -
Resan AZS Politechnika Rzeszowska |
44:124
|
5 kolejka
|
12.11.2023 11:00 |
Międzyszkolny Klub Sportowy MKS Mielec -
UKS Basket 15 Przemyśl |
95:64
|
24.11.2023 19:00 |
PTG Sokół Łańcut -
CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola |
70:41
|
5 kolejka
|
02.12.2023 16:00 |
Wisłoka Dębica -
Niedźwiadki Chemart Przemyśl |
49:70
|
08.12.2023 17:30 |
KKK MOSiR Krosno -
ZKS Stal Stalowa Wola |
64:89
|
6 kolejka
|
24.11.2023 18:45 |
KKK MOSiR Krosno -
Stowarzyszenie Wilki Rzeszów |
78:81
|
26.11.2023 11:00 |
ZKS Stal Stalowa Wola -
Wisłoka Dębica |
121:43
|
6 kolejka
|
26.11.2023 10:00 |
PTG Sokół Łańcut -
Resan AZS Politechnika Rzeszowska |
72:71
|
26.11.2023 14:30 |
Międzyszkolny Klub Sportowy MKS Mielec -
CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola |
99:48
|
7 kolejka
|
02.12.2023 12:15 |
Resan AZS Politechnika Rzeszowska -
Międzyszkolny Klub Sportowy MKS Mielec |
116:81
|
03.12.2023 12:00 |
CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola -
UKS Basket 15 Przemyśl |
30:65
|
7 kolejka
|
03.12.2023 10:00 |
ZKS Stal Stalowa Wola -
Niedźwiadki Chemart Przemyśl |
106:42
|
03.12.2023 11:00 |
Stowarzyszenie Wilki Rzeszów -
Wisłoka Dębica |
99:77
|
8 kolejka
|
07.12.2023 18:45 |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl -
Stowarzyszenie Wilki Rzeszów |
90:96
|
10.12.2023 15:00 |
Wisłoka Dębica -
KKK MOSiR Krosno |
46:60
|
8 kolejka
|
15.12.2023 17:00 |
Międzyszkolny Klub Sportowy MKS Mielec -
PTG Sokół Łańcut |
58:76
|
16.12.2023 12:00 |
UKS Basket 15 Przemyśl -
Resan AZS Politechnika Rzeszowska |
46:77
|
9 kolejka
|
17.12.2023 10:00 |
PTG Sokół Łańcut -
UKS Basket 15 Przemyśl |
76:51
|
17.12.2023 10:00 |
Resan AZS Politechnika Rzeszowska -
CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola |
114:36
|
9 kolejka
|
17.12.2023 11:00 |
Stowarzyszenie Wilki Rzeszów -
ZKS Stal Stalowa Wola |
66:96
|
17.12.2023 11:00 |
KKK MOSiR Krosno -
Niedźwiadki Chemart Przemyśl |
83:55
|
10 kolejka
|
22.11.2023 18:30 |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl -
Wisłoka Dębica |
89:73
|
20.12.2023 18:30 |
ZKS Stal Stalowa Wola -
KKK MOSiR Krosno |
79:49
|
10 kolejka
|
19.12.2023 18:00 |
CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola -
PTG Sokół Łańcut |
36:68
|
23.12.2023 11:30 |
UKS Basket 15 Przemyśl -
Międzyszkolny Klub Sportowy MKS Mielec |
70:61
|
11 kolejka
|
07.01.2024 10:00 |
Resan AZS Politechnika Rzeszowska -
Stowarzyszenie Wilki Rzeszów |
99:54
|
07.01.2024 11:00 |
ZKS Stal Stalowa Wola -
PTG Sokół Łańcut |
79:37
|
12 kolejka
|
14.01.2024 11:00 |
ZKS Stal Stalowa Wola -
Resan AZS Politechnika Rzeszowska |
57:62
|
15.01.2024 18:30 |
PTG Sokół Łańcut -
Stowarzyszenie Wilki Rzeszów |
49:44
|
13 kolejka
|
21.01.2024 11:00 |
PTG Sokół Łańcut -
ZKS Stal Stalowa Wola |
25:70
|
21.01.2024 11:00 |
Stowarzyszenie Wilki Rzeszów -
Resan AZS Politechnika Rzeszowska |
62:83
|
14 kolejka
|
28.01.2024 10:00 |
Resan AZS Politechnika Rzeszowska -
ZKS Stal Stalowa Wola |
61:84
|
28.01.2024 11:00 |
Stowarzyszenie Wilki Rzeszów -
PTG Sokół Łańcut |
64:76
|
15 kolejka
|
11.02.2024 11:00 |
ZKS Stal Stalowa Wola -
MKS Start Lublin |
53:68
|
11.02.2024 11:00 |
UKS Biało-Czarni Kraśnik -
PTG Sokół Łańcut |
67:72
|
17.02.2024 11:30 |
Resan AZS Politechnika Rzeszowska -
Lublinianka KUL Basketball Lublin |
73:56
|
16 kolejka
|
18.02.2024 10:00 |
Resan AZS Politechnika Rzeszowska -
UKS Biało-Czarni Kraśnik |
134:50
|
18.02.2024 11:00 |
MKS Start Lublin -
PTG Sokół Łańcut |
86:52
|
18.02.2024 11:15 |
Lublinianka KUL Basketball Lublin -
ZKS Stal Stalowa Wola |
77:53
|
17 kolejka
|
25.02.2024 12:15 |
ZKS Stal Stalowa Wola -
UKS Biało-Czarni Kraśnik |
103:34
|
25.02.2024 18:00 |
Resan AZS Politechnika Rzeszowska -
MKS Start Lublin |
43:74
|
06.03.2024 18:00 |
PTG Sokół Łańcut -
Lublinianka KUL Basketball Lublin |
65:68
|
18 kolejka
|
03.03.2024 11:00 |
MKS Start Lublin -
ZKS Stal Stalowa Wola |
78:68
|
03.03.2024 11:00 |
PTG Sokół Łańcut -
UKS Biało-Czarni Kraśnik |
77:66
|
03.03.2024 11:15 |
Lublinianka KUL Basketball Lublin -
Resan AZS Politechnika Rzeszowska |
89:41
|
19 kolejka
|
10.03.2024 10:00 |
UKS Biało-Czarni Kraśnik -
Resan AZS Politechnika Rzeszowska |
30:131
|
10.03.2024 11:00 |
PTG Sokół Łańcut -
MKS Start Lublin |
39:69
|
14.03.2024 17:30 |
ZKS Stal Stalowa Wola -
Lublinianka KUL Basketball Lublin |
94:70
|
20 kolejka
|
16.03.2024 10:00 |
UKS Biało-Czarni Kraśnik -
ZKS Stal Stalowa Wola |
32:128
|
17.03.2024 11:00 |
MKS Start Lublin -
Resan AZS Politechnika Rzeszowska |
80:58
|
17.03.2024 11:15 |
Lublinianka KUL Basketball Lublin -
PTG Sokół Łańcut |
70:30
|