Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

B

Baczyński Rafał KK AZS UW Warszawa

Baliński Tristan Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Banaszczak Krystian AZS Częstochowa

Banaś Wiktor KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Barański Juliusz Sklep Polski MKK Gniezno

Bartkowiak Jarosław Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Bartoszewicz Bartłomiej ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Bartoszewicz Jakub AZS UMK Toruń

Bartyzel Dawid Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Barys Szymon Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Basa Dominik AZS UJK Kielce

Batko Konrad Politechnika Gdańska

Bednarczyk Adam Sklep Polski MKK Gniezno

Bednarek Oliwier Enea Basket Junior Poznań

Bednarski Wiktor AZS PWSTE Jarosław

Belski Daniel Miasto Zakochanych Chełmno

Bełdycki Miłosz KKS Ragor Tarnowskie Góry

Benigni Patrick Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Bereszyński Jakub Exact Systems Śląsk Wrocław

Bernasiak Wojciech Miasto Zakochanych Chełmno

Beszczyński Maciej AZS Częstochowa

Bębeniec Maciej Żubry Chorten Białystok

Bębeniec Mateusz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Białachowski Kamil SMS PZKosz Władysławowo

Białdyga Adam MKKS Rybnik

Białowąs Aleksy Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Biegoń Dawid AZS AGH Kraków

Bielecki Mateusz MKKS Żak Koszalin

Bielecki Patryk AZS PWSTE Jarosław

Bielski Bartłomiej Żubry Chorten Białystok

Bielski Przemysław KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Bierski Jakub AZS UMK Toruń

Bigaj Franciszek MKS II Dąbrowa Górnicza

Birunt Jakub Trefl II Sopot

Bladoszewski Igor Enea Astoria Bydgoszcz

Blaszkiewicz Oskar Isetia Erzurum

Bloda Olaf KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Bluma Marcin Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Błachowiak Eryk Sklep Polski MKK Gniezno

Błaszak Jędrzej BC Obra Kościan

Błaszczyk Cyprian KŚ AZS Politechnika Śląska

Błotko Grzegorz Daas BH Bielsko-Biała

Bobka Piotr Trefl II Sopot

Bobrzyk Filip MKS II Dąbrowa Górnicza

Bochat Kacper Enea Astoria Bydgoszcz

Bochniak Łukasz KS Kosz Pleszew

Bombrych Michał Żubry Chorten Białystok

Borowski Jakub ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Borowski Kacper UNB AZS UMCS Start Lublin

Bortliczek Mateusz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Boryka Dawid MKS II Dąbrowa Górnicza

Bosowicz Jan SMS PZKosz Władysławowo

Brandys Jakub KK AZS UW Warszawa

Bręk Dawid Rycerze Rydzyna

Bręk Mateusz Rycerze Rydzyna

Brzozowski Michał AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Brzóskowski Patryk Miasto Zakochanych Chełmno

Bura Fabian BC Obra Kościan

Burakiewicz Kacper Exact Systems Śląsk Wrocław

Burliński Mateusz Sharks AWFiS Port Gdynia

Burnecki Kacper BC Swiss Krono Żary

Burzyński Igor Enea Basket Junior Poznań

Busz Aleksander AMW Asseco Arka Gdynia

Busz Artur BC Swiss Krono Żary

Buszta Patryk AZS PWSTE Jarosław

Bykowski Dawid ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Bystrou Tsimafei MKS Ochota Warszawa

G

Galewski Przemysław KS Kosz Pleszew

Gałan Tomasz UKS Trójka Żyrardów

Gałczyński Paweł Röben Gimbasket Wrocław

Garita Alberto Daas BH Bielsko-Biała

Garwol Maciej Exact Systems Śląsk Wrocław

Gaszkowski Mateusz Miasto Zakochanych Chełmno

Gawin Paweł KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Gębal Mateusz MKS Ochota Warszawa

Giec Filip SMS PZKosz Władysławowo

Gielo Przemysław UKS Trójka Żyrardów

Giniewski Tomasz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Girus Igor BC Obra Kościan

Giżyński Jarosław KK UR Bozza Kraków

Gładikowski Krystian Politechnika Gdańska

Głodek Mateusz Exact Systems Śląsk Wrocław

Golecki Filip KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Gordon Kacper Exact Systems Śląsk Wrocław

Goryl Maciej Daas BH Bielsko-Biała

Gorzelany Maciej SMS PZKosz Władysławowo

Gospodarek Michael UNB AZS UMCS Start Lublin

Goszczyński Szymon Enea Astoria Bydgoszcz

Góreńczyk Miłosz Exact Systems Śląsk Wrocław

Górka Mateusz MKS Ochota Warszawa

Grabowski Mateusz Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Grabowski Michał Isetia Erzurum

Grabowski Michał Sokół Ostrów Mazowiecka

Grabowski Przemysław Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Grad Filip AZS UJK Kielce

Gralewski Szymon Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Grigoruk Jakub KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Griszczuk Aleksander AMW Asseco Arka Gdynia

Grobelny Grzegorz SMS PZKosz Władysławowo

Grocholewski Mikołaj KKS Ragor Tarnowskie Góry

Grochowski Dominik Enea Astoria Bydgoszcz

Grochowski Eric Röben Gimbasket Wrocław

Grochowski Ignacy AZS UMK Toruń

Grodzki Łukasz Enea Basket Junior Poznań

Groń Mateusz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Groth Dominik Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Grudziński Bartosz MKS Ochota Warszawa

Grudziński Dominik Ogniwo Szczecin

Grudziński Marcel Ogniwo Szczecin

Gruszczyński Dawid BC Obra Kościan

Grzegorczyk Norbert MKS Sokół Międzychód

Grzegorzewski Marek KŚ AZS Politechnika Śląska

Grzelak Kacper KSK Noteć Inowrocław

Grzeliński Nikodem AZS Częstochowa

Grzesiak Michał UNB AZS UMCS Start Lublin

Gubernat Bartłomiej Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Gulczyński Jan Politechnika Gdańska

Gumiński Cezary AZS PWSTE Jarosław

Gurtatowski Filip Trefl II Sopot

Guvercin Tekin Isetia Erzurum

Gwardecki Jacek ŁKS AZS UŁ SG Łódź

K

Kaczmarek Grzegorz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Kaczmarek Mateusz BC Obra Kościan

Kadir Ahmed KK AZS UW Warszawa

Kajka Jakub KK AZS UW Warszawa

Kalinowski Dariusz BC Swiss Krono Żary

Kalinowski Jarosław MKS Sokół Międzychód

Kaliński Michał KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Kałuża Filip AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Kamberski Jakub Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Kamberski Michał Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Kamiński Daniel Żubry Chorten Białystok

Kamiński Grzegorz Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Kania Wiktor Exact Systems Śląsk Wrocław

Kaniewski Wiktor KŚ AZS Politechnika Śląska

Kaniewski Wojciech AZS UMK Toruń

Kapustka Bartosz SMS PZKosz Władysławowo

Karasiński Bartosz UKS Trójka Żyrardów

Karlik Błażej KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Karpiak Marcel Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Karpik Cezary Sokół Ostrów Mazowiecka

Kashperskyi Ruslan ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kasiński Mateusz Röben Gimbasket Wrocław

Kasperzec Łukasz KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Kaszowski Mateusz AMW Asseco Arka Gdynia

Kauzer Mateusz BC Obra Kościan

Kawalerski Michał Röben Gimbasket Wrocław

Kawczyński Piotr MKKS Rybnik

Kazimierczuk Mateusz Sokół Ostrów Mazowiecka

Kaźmierczak Michał Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Keller Piotr ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kempa Jerzy KK AZS UW Warszawa

Kępiński Szymon BC Swiss Krono Żary

Kępka Wiktor UNB AZS UMCS Start Lublin

Kicki Miłosz SMS PZKosz Władysławowo

Kiełpiński Mikołaj Sklep Polski MKK Gniezno

Kiliński Kazimierz Isetia Erzurum

Kin Bartosz Rycerze Rydzyna

Kiszka Stanisław BC Obra Kościan

Klawa Łukasz Trefl II Sopot

Klimaszewski Paweł BC Obra Kościan

Kliniewski Marcel IgnerHome AZS Basket Nysa

Klonowski Olaf AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Kłaczek Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Kłagisz Kosma Trefl II Sopot

Kłoda Filip MKS II Dąbrowa Górnicza

Kłyż Bartosz IgnerHome AZS Basket Nysa

Koc Kacper ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kociszewski Przemysław AMW Asseco Arka Gdynia

Koczy Rafał MKKS Rybnik

Koćma Maciej MKS II Dąbrowa Górnicza

Kolasiński Nataniel SMS PZKosz Władysławowo

Kołakowski Szymon Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Kołodko Jakub Miasto Zakochanych Chełmno

Kołodziej Maksym Enea Astoria Bydgoszcz

Kołodziejczyk Karol ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kołpak Szymon Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Komenda Rafał Sharks AWFiS Port Gdynia

Kondraciuk Jakub AZS UMK Toruń

Konieczka Kamil Sharks AWFiS Port Gdynia

Konieczny Maksymilian BC Obra Kościan

Konowalski Hubert Sklep Polski MKK Gniezno

Kończyło Kacper Exact Systems Śląsk Wrocław

Kopycki Paweł Enea Astoria Bydgoszcz

Koralewicz Kacper KS Sudety Jelenia Góra

Korbiel Dominik AZS AGH Kraków

Korczyk Karol GTK Sordrew Gliwice

Korczyński Jan Politechnika Gdańska

Kordowiecki Patryk Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Korgul Jakub MKS Ochota Warszawa

Korolczuk Oliwer Ogniwo Szczecin

Korzec Kamil Sharks AWFiS Port Gdynia

Kosiorek Wiktor Trefl II Sopot

Kosiorowski Marcin MKKS Rybnik

Kosobudzki Paweł Żubry Chorten Białystok

Kostorz Jakub GTK Sordrew Gliwice

Koszałka Kacper MKS Ochota Warszawa

Kościuk Maciej Röben Gimbasket Wrocław

Kot Krzysztof KK UR Bozza Kraków

Kotwasiński Daniel Sklep Polski MKK Gniezno

Kowalczyk Filip SMS PZKosz Władysławowo

Kowalczyk Marcin AMW Asseco Arka Gdynia

Kowalewski Michał Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Kowalski Michał MKS Ochota Warszawa

Kowalski Nikodem AZS Częstochowa

Kowalski Piotr Ogniwo Szczecin

Kowalski Robert KS Kutno

Kowalski Tomasz MKS Ochota Warszawa

Kozaczka Robert Daas BH Bielsko-Biała

Kozak Michał KS Sudety Jelenia Góra

Koziorowicz Konrad MKKS Żak Koszalin

Kozłowski Artur Sklep Polski MKK Gniezno

Kozłowski Igor Exact Systems Śląsk Wrocław

Kozłowski Krzysztof Miasto Zakochanych Chełmno

Krakowiak Mikołaj ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Krasuski Michał Enea Astoria Bydgoszcz

Krawczyk Michał MKS Ochota Warszawa

Krawiec Albert Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Krawiec Łukasz AZS PWSTE Jarosław

Krawiec Mateusz KS Kutno

Krawiec Michał IgnerHome AZS Basket Nysa

Kretkowski Tomasz KSK Noteć Inowrocław

Kręc Łukasz MKKS Żak Koszalin

Kroczak Michał MKS II Dąbrowa Górnicza

Kromolicki Bruno Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Król Adam KS Sudety Jelenia Góra

Król Rafał KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Królikowski Rafał MKKS Rybnik

Krówczyński Maciej Rycerze Rydzyna

Kruszkowski Mateusz Trefl II Sopot

Kruszyński Jakub BC Obra Kościan

Krużyński Kamil AZS UMK Toruń

Krzebietke Piotr Trefl II Sopot

Krzych Igor SMS PZKosz Władysławowo

Krzymiński Tomasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Kucharczyk Bartosz Ogniwo Szczecin

Kucharek Maciej Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Kucharski Jakub BS Polonia Bytom

Kucharski Michał KK AZS UW Warszawa

Kuczawski Kajetan AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Kuczyc Jakub Röben Gimbasket Wrocław

Kuczyński Łukasz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Kujon Norbert BS Polonia Bytom

Kukiełka Grzegorz BC Swiss Krono Żary

Kukuczka Szymon MKKS Rybnik

Kulis Mateusz Politechnika Gdańska

Kundera Jakub AZS UJK Kielce

Kupczyński Łukasz Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Kurdubski Krzysztof BS Polonia Bytom

Kurkiewicz Jakub Ogniwo Szczecin

Kurzawski Krzysztof Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Kus Sylwester UKS Trójka Żyrardów

Kuśmierz Krystian AZS PWSTE Jarosław

Kuśmierz Wojciech KŚ AZS Politechnika Śląska

Kuta Kacper Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Kuźkow Przemysław Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Kuźniar Damian ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kwaterski Adrian MKKS Żak Koszalin

Kwiatkowski Kacper Röben Gimbasket Wrocław

Kwiatkowski Michał Isetia Erzurum

Kwieciński Jan KSK Noteć Inowrocław

Kwieciński Tomasz ŁKS AZS UŁ SG Łódź

M

Mach Mateusz Daas BH Bielsko-Biała

Maciejak Norbert GTK Sordrew Gliwice

Maciejewski Kamil KSK Noteć Inowrocław

Maćkiewicz Krystian AZS UMK Toruń

Maćkowiak Iwo Enea Basket Junior Poznań

Madejski Tomasz IgnerHome AZS Basket Nysa

Maj Kacper ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Majer Marcin KSK Noteć Inowrocław

Majewski Bartosz GTK Sordrew Gliwice

Majewski Kacper SMS PZKosz Władysławowo

Majka Wiktor AZS PWSTE Jarosław

Makowski Mikołaj AZS UMK Toruń

Malakhau Luka Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Malinowski Łukasz Röben Gimbasket Wrocław

Malinowski Zbigniew AZS UMK Toruń

Malitka Rafał IgnerHome AZS Basket Nysa

Małachowski Mariusz BC Swiss Krono Żary

Małecki Grzegorz KS Kosz Pleszew

Mamcarczyk Konrad AZS AGH Kraków

Marchewka Kacper Exact Systems Śląsk Wrocław

Marchlewski Stefan Politechnika Gdańska

Marciniak Karol Miasto Zakochanych Chełmno

Marciniak Mateusz KSK Noteć Inowrocław

Marcinkowski Maciej AMW Asseco Arka Gdynia

Marcinkowski Wiktor Röben Gimbasket Wrocław

Marcol Piotr KK UR Bozza Kraków

Marczuk Marcin KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Marek Michał Enea Basket Junior Poznań

Marek Patryk KS Kosz Pleszew

Marek Tomasz Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Margiciok Kacper MKS II Dąbrowa Górnicza

Maślanka Aleksander KKS Ragor Tarnowskie Góry

Matecki Mariusz Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Matera Patryk Enea Basket Junior Poznań

Matyja Miłosz AZS AGH Kraków

Matysek Wojciech UNB AZS UMCS Start Lublin

Matysiak Bartosz KŚ AZS Politechnika Śląska

Mazanek Mikołaj GTK Sordrew Gliwice

Mazur Adam Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Mazur Andrzej MKKS Rybnik

Mazurowski Przemysław Trefl II Sopot

Mecner Paweł KKS Ragor Tarnowskie Góry

Medes Michał AZS AGH Kraków

Męcnarowski Piotr Daas BH Bielsko-Biała

Michalik Kamil KŚ AZS Politechnika Śląska

Michalski Antoni AMW Asseco Arka Gdynia

Michalski Maciej SMS PZKosz Władysławowo

Michałek Karol KSK Noteć Inowrocław

Michałowski Patryk KK UR Bozza Kraków

Mielczarek Damian Wojciech Isetia Erzurum

Mik Krystian Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Mikita Rafał Isetia Erzurum

Mikołajczyk Jakub Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Mikołajko Artur AZS PWSTE Jarosław

Milczyński Rafał BC Obra Kościan

Milczyński Szymon Rycerze Rydzyna

Milewski Patryk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Milun Maciej AZS UMK Toruń

Miłak Hubert KK AZS UW Warszawa

Minciel Paweł KS Sudety Jelenia Góra

Mindowicz Michał Exact Systems Śląsk Wrocław

Misiewicz Andrzej Żubry Chorten Białystok

Młodak Dawid KS Kosz Pleszew

Młynarczyk Bartłomiej AZS Częstochowa

Młynarczyk Piotr AZS Częstochowa

Mol Paweł BS Polonia Bytom

Morgiel Jakub BC Swiss Krono Żary

Mościcki Kacper KK AZS UW Warszawa

Motel Maksymilian KK AZS UW Warszawa

Motel Mikołaj Sokół Ostrów Mazowiecka

Mowlik Paweł Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Mroczkowski Brajan Trefl II Sopot

Mróz Mikołaj Miasto Zakochanych Chełmno

Muchiński Filip Isetia Erzurum

Muda Bartosz KSK Noteć Inowrocław

Mularczyk Mateusz KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Munyama Filip KK AZS UW Warszawa

Murowicki Sławomir AZS UMK Toruń

Muskała Maciej Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Mycko Michał ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Mysiorek Jakub BC Swiss Krono Żary

Mysiorek Kacper BC Swiss Krono Żary

Myśliwiec Adam UNB AZS UMCS Start Lublin

P

Pachowicz Dawid GTK Sordrew Gliwice

Paczkowski Wiktor SMS PZKosz Władysławowo

Paduch Przemysław MKS II Dąbrowa Górnicza

Pajkert Adrian Trefl II Sopot

Pajor Michał IgnerHome AZS Basket Nysa

Pajor Szymon KS Kutno

Palmowski Tomasz KK UR Bozza Kraków

Pałubicki Michał AMW Asseco Arka Gdynia

Parfieniuk Filip KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Parol Sebastian UKS Trójka Żyrardów

Parszewski Maciej AZS UJK Kielce

Paszkowski Szymon Röben Gimbasket Wrocław

Paul Łukasz Sokół Ostrów Mazowiecka

Pawełczyk Wojciech Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Pawełka Juliusz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Pawlak Bartłomiej Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Pawlik Mateusz KKS Ragor Tarnowskie Góry

Pawlikowski Paweł BC Swiss Krono Żary

Pelczar Bartłomiej UNB AZS UMCS Start Lublin

Pellowski Jakub Politechnika Gdańska

Pereira Hubert Ogniwo Szczecin

Perz Bartosz KS Kosz Pleszew

Perzanowski Igor Politechnika Gdańska

Perzanowski Olaf AMW Asseco Arka Gdynia

Perzyna Maksymilian KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Piątek Tomasz Sharks AWFiS Port Gdynia

Pieniążek Michał AZS AGH Kraków

Pietrasik Kacper Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Pietrzak Jakub Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Piętowski Jakub Exact Systems Śląsk Wrocław

Piliszczuk Jan KK AZS UW Warszawa

Pilski Maciej Politechnika Gdańska

Piotrkowski Mariusz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Piotrowski Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Pisarczyk Tomasz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Piśla Kuba AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Piwowarczyk Łukasz KŚ AZS Politechnika Śląska

Plewiński Patryk BC Obra Kościan

Pluta Maciej KS Kutno

Pluta Michał AMW Asseco Arka Gdynia

Płaczek Adrian AZS Częstochowa

Pławucki Marcin Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Podgórski Szymon KKS Ragor Tarnowskie Góry

Podkowiński Emil BS Polonia Bytom

Podliński Bartosz Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Podulka Michał GTK Sordrew Gliwice

Podworski Bartłomiej KS Kutno

Popławski Michał KS Kutno

Porada Kacper BC Swiss Krono Żary

Poznański Maciej KS Kutno

Półbratek Filip Trefl II Sopot

Prokopowicz Bartosz AMW Asseco Arka Gdynia

Pruefer Filip KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Pryć Mateusz MKKS Żak Koszalin

Przybyła Maksymilian Daas BH Bielsko-Biała

Przyludzki Michał Politechnika Gdańska

Pstrokoński Rafał Sokół Ostrów Mazowiecka

Pszczoła Tymoteusz UNB AZS UMCS Start Lublin

Pułkotycki Patryk Trefl II Sopot

Puszkarek Paweł KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Pyplok Radosław BS Polonia Bytom

Pyrzyna Kacper AZS Częstochowa

Pytyś Karol Ogniwo Szczecin

R

Rabsztyn Rafał KŚ AZS Politechnika Śląska

Rachwalski Bartosz Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Raczak Jacek IgnerHome AZS Basket Nysa

Radoń Jakub Politechnika Gdańska

Radzicki Paweł MKS II Dąbrowa Górnicza

Radzik Filip Ogniwo Szczecin

Rafałek Filip ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Rajewicz Wiktor Enea Astoria Bydgoszcz

Rak Dominik AZS Częstochowa

Rapucha Mariusz Żubry Chorten Białystok

Raszewski Dawid AZS Częstochowa

Rasztabiga Dawid MKS II Dąbrowa Górnicza

Ratajczak Mikołaj MKS II Dąbrowa Górnicza

Ratajczyk Adam Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Ratowski Janusz SMS PZKosz Władysławowo

Rau Emil Sklep Polski MKK Gniezno

Rau Mikołaj BC Obra Kościan

Reczyński Kacper BC Swiss Krono Żary

Reichert Bartłomiej AZS PWSTE Jarosław

Rejniak Robert Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Repiński Patryk UKS Trójka Żyrardów

Respondek Paweł BS Polonia Bytom

Robak Paweł Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Rogowski Kacper Isetia Erzurum

Rogucki Mateusz Isetia Erzurum

Rojek Kacper KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Rosik Szymon KS Kosz Pleszew

Rosiński Krystian Miasto Zakochanych Chełmno

Rostalski Maciej Rycerze Rydzyna

Rozpędowski Krzysztof Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Rudko Tomasz MKS Ochota Warszawa

Rudzik Paweł Żubry Chorten Białystok

Rutkowski Jakub Ogniwo Szczecin

Rutkowski Mateusz Sklep Polski MKK Gniezno

Rybakowski Michał BC Obra Kościan

Rykowski Dawid Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Ryżek Szymon Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Rzepkowski Jakub Politechnika Gdańska

S

Sadowski Jakub Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Salamonik Marcin BS Polonia Bytom

Samiec Mateusz SMS PZKosz Władysławowo

Samolak Michał Rycerze Rydzyna

Samsonowicz Michał AZS UMK Toruń

Sanny Marc-Oscar IgnerHome AZS Basket Nysa

Sarna Jakub Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Sarnacki Dariusz KK AZS UW Warszawa

Sasnal Karol KK UR Bozza Kraków

Sauter Filip Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Sawicki Sebastian KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Schreiber Michał Miasto Zakochanych Chełmno

Seliga Wojciech MKS II Dąbrowa Górnicza

Semczyszyn Mateusz Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Serbakowski Mikołaj KS Kosz Pleszew

Serwański Rafał BS Polonia Bytom

Sewioł Wiktor AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Shcherbatiuk Oleksandr Sokół Ostrów Mazowiecka

Siedlikowski Jakub Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Siembiga Wojciech Exact Systems Śląsk Wrocław

Sienkiewicz Jakub Isetia Erzurum

Sienkiewicz Wojciech Röben Gimbasket Wrocław

Sieradzki Filip KS Kosz Pleszew

Siewruk Antoni SMS PZKosz Władysławowo

Sikora Dawid MKKS Rybnik

Siminski Michał BC Swiss Krono Żary

Siminski Mikołaj BC Swiss Krono Żary

Simon Jakub MKS Sokół Międzychód

Sirijatowicz Nikodem BC Swiss Krono Żary

Sitek Bartosz MKS Ochota Warszawa

Sitek Jeremi GTK Sordrew Gliwice

Siwak Karol KK UR Bozza Kraków

Siwak Marcin KK UR Bozza Kraków

Składanowski Marcin Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Skrabek Franciszek KKS Ragor Tarnowskie Góry

Skrzypczyk Kamil GTK Sordrew Gliwice

Słapiński Piotr KK UR Bozza Kraków

Słoniewski Przemysław Sokół Ostrów Mazowiecka

Smarzy Maciej MKS Sokół Międzychód

Smarzy Mikołaj AZS AGH Kraków

Smyła Kamil KKS Ragor Tarnowskie Góry

Sobczak Mateusz Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Sobczak Oliwier Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Sobiech Jan BC Obra Kościan

Sobiech Szymon Enea Basket Junior Poznań

Sobkowiak Adrian Enea Astoria Bydgoszcz

Sobkowiak Marek Sklep Polski MKK Gniezno

Sobolewski Jan Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Solanikow Daniel Isetia Erzurum

Solarczyk Tymoteusz Sharks AWFiS Port Gdynia

Sołtysiak Grzegorz KS Kutno

Soroka Daniel Exact Systems Śląsk Wrocław

Sosiński Roman UKS Trójka Żyrardów

Sowa Błażej AZS UJK Kielce

Sowa Jakub AZS UMK Toruń

Spała Krzysztof KS Kosz Pleszew

Spała Mikołaj KS Kosz Pleszew

Spychała Szymon AZS Częstochowa

Sroczyński Seweryn Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Sroka Marcin MKKS Rybnik

Stachera Arkadiusz KS Kutno

Stachowicz Maciej MKKS Rybnik

Staniczek Mateusz GTK Sordrew Gliwice

Staniszewski Filip KKS Ragor Tarnowskie Góry

Stankala Tomasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Stankowski Patryk Enea Basket Junior Poznań

Stańczuk Mateusz KSK Noteć Inowrocław

Stasiak Marcin KK UR Bozza Kraków

Stasiak Patryk Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Stawicki Kacper Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Stawiński Stanisław Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Stefaniuk Jakub UNB AZS UMCS Start Lublin

Stefanowicz Grzegorz Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Stępień Bartosz ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Stępień Sebastian MKS II Dąbrowa Górnicza

Stolarz Igor SMS PZKosz Władysławowo

Stopierzyński Hubert KS Kutno

Stopyra Sebastian AZS PWSTE Jarosław

Strażewicz Bartosz Żubry Chorten Białystok

Stróżyński Adam BC Obra Kościan

Strzelczyk Maciej Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Strzelczyk Wiktor Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Strzemecki Wiktor KS Sudety Jelenia Góra

Strzępek Paweł Exact Systems Śląsk Wrocław

Styczeń Mikołaj Exact Systems Śląsk Wrocław

Stypiński Miłosz KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Suchodolski Hubert Żubry Chorten Białystok

Sulej Błażej Politechnika Gdańska

Suliba Kamil AZS PWSTE Jarosław

Sulima-Dolina Adam Żubry Chorten Białystok

Sułek Oskar MKS II Dąbrowa Górnicza

Suprun Wojciech Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Suwaluk Maciej AZS UJK Kielce

Suwała Oskar BS Polonia Bytom

Sypniewski Damian Enea Astoria Bydgoszcz

Szajek Adrian Enea Basket Junior Poznań

Szalak Maciej ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Szandurski Michał KS Sudety Jelenia Góra

Szarzycki Jakub MKS II Dąbrowa Górnicza

Szatkowski Robert Ogniwo Szczecin

Szczepanik Damian KSK Noteć Inowrocław

Szczepkowski Michał Politechnika Gdańska

Szczerba Mateusz Miasto Zakochanych Chełmno

Szczerkowski Artur Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Szczypka Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Szelągiewicz Tomasz Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Szelągowski Michał Sharks AWFiS Port Gdynia

Szewczyk Karol UNB AZS UMCS Start Lublin

Szewczyk Maciej MKKS Żak Koszalin

Szewczyk Maciej KK AZS UW Warszawa

Szklarski Bartosz BC Swiss Krono Żary

Szklarz Patryk MKKS Rybnik

Szmit Szymon Ogniwo Szczecin

Szostak Kamil KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Szpyrka Wojciech Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Szulc Dawid AZS Częstochowa

Szumański Mikołaj AZS UMK Toruń

Szumilewicz Jan KK AZS UW Warszawa

Szwedo Michał AZS AGH Kraków

Szybowicz Grzegorz Daas BH Bielsko-Biała

Szydłowski Michał Sklep Polski MKK Gniezno

Szymanowski Paweł Isetia Erzurum

Szymański Albert Sharks AWFiS Port Gdynia

Szymański Karol AZS Częstochowa

Szymański Konrad SMS PZKosz Władysławowo

Szymański Roman UNB AZS UMCS Start Lublin

Szymański Sebastian Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Szymański Wit Enea Basket Junior Poznań

Szymczak Damian MKS Sokół Międzychód

Szyttenholm Dorian Enea Astoria Bydgoszcz

W

Wachowicz Jan UNB AZS UMCS Start Lublin

Walaszek Oskar KS Sudety Jelenia Góra

Walczak Dominik KS Kosz Pleszew

Walczak Szymon Sharks AWFiS Port Gdynia

Walkowiak Łukasz AMW Asseco Arka Gdynia

Walski Szymon Exact Systems Śląsk Wrocław

Waniak Antoni Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Waniewski Kamil UNB AZS UMCS Start Lublin

Warchowski Michał MKKS Żak Koszalin

Wardziński Łukasz Ogniwo Szczecin

Wasilewski Jakub Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Wasilewski Michał Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Wąsik Szymon GTK Sordrew Gliwice

Wąsowicz Adam Politechnika Gdańska

Wąsowicz Krzysztof UNB AZS UMCS Start Lublin

Wąsowicz Maciej KŚ AZS Politechnika Śląska

Wąsowicz Wojciech KŚ AZS Politechnika Śląska

Weiss Dawid KKS Ragor Tarnowskie Góry

Wejman Maciej MKS Sokół Międzychód

Weres Aaron KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Weselski Radosław Enea Astoria Bydgoszcz

Wieczorek Kacper KK UR Bozza Kraków

Wieczorek Patryk MKS II Dąbrowa Górnicza

Wieczorek Tomasz BC Obra Kościan

Wieczorkowski Marcin UKS Trójka Żyrardów

Wielechowski Michał IgnerHome AZS Basket Nysa

Wielopolski Piotr Politechnika Gdańska

Wiercioch Maciej KS Kutno

Wierzbicki Igor AZS UJK Kielce

Wierzgała Kacper AZS UJK Kielce

Wietrzyński Dariusz Sklep Polski MKK Gniezno

Więcko Jakub Żubry Chorten Białystok

Wilczyński Łukasz Sokół Ostrów Mazowiecka

Wiliński Igor AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Wilk Wiktor Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Wilkin Adam KKS Ragor Tarnowskie Góry

Wilusz Jarosław KS Sudety Jelenia Góra

Wińkowski Piotr SMS PZKosz Władysławowo

Wiśniewski Aleksander GTK Sordrew Gliwice

Wiśniewski Mateusz UNB AZS UMCS Start Lublin

Wiśniewski Michał AZS UMK Toruń

Wiśniewski Olaf Politechnika Gdańska

Wiśniewski Oliwier Enea Astoria Bydgoszcz

Witkiewicz Kacper KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Wizerkaniuk Wiktor BC Obra Kościan

Włodarski Marcel Röben Gimbasket Wrocław

Wnuk Tobiasz Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Wojciechowski Jakub MKS Ochota Warszawa

Wojciechowski Łukasz Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Wojciechowski Mikołaj Exact Systems Śląsk Wrocław

Wojtyka Patryk Trefl II Sopot

Wołk Miłosz Röben Gimbasket Wrocław

Woźniak Bartosz KK UR Bozza Kraków

Woźnicki Kacper Isetia Erzurum

Wójciak Kamil MKS II Dąbrowa Górnicza

Wójciga Kacper Daas BH Bielsko-Biała

Wójcik Piotr MKS Ochota Warszawa

Wrona Nicolas Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Wronkowski Samuel KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków

Wróbel Bartosz AZS AGH Kraków

Wróblewski Bartłomiej KKS Ragor Tarnowskie Góry

Wydra Kacper KSK Noteć Inowrocław

Wydra Patryk AZS AGH Kraków

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN LOTTO PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA MAXI PIZZA MW SPORT SPORTICO APUS SIELSKO ANIELSKO
Obraz