Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

B

Baczyński Rafał KK AZS UW Warszawa

Badełek Piotr MUKS 1811 Unia Tarnów

Balcerzak Maciej KKS Tarnowskie Góry

Bandyga Marcin ZKS Stal Stalowa Wola

Barański Juliusz Sklep Polski MKK Gniezno

Barnuś Kamil ZKS Stal Stalowa Wola

Barszcz Mikołaj AZS Basket Nysa

Barszcz Piotr Sokół Ostrów Mazowiecka

Bartecki Damian MKKS Żak Koszalin

Bartoszewicz Bartłomiej ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Bartyzel Dawid Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Bączek Kamil Decka Pelplin

Bączyński Adam BS Polonia Bytom

Bednarczyk Adam Sklep Polski MKK Gniezno

Bednarski Wiktor AZS PWSTE Jarosław

Bednarz Jakub ZKS Stal Stalowa Wola

Bejnar Kacper ZKS Stal Stalowa Wola

Benigni Patrick Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Berdzik Bartłomiej MKKS Żak Koszalin

Bereszyński Jakub Exact Systems Śląsk II Wrocław

Bernacki Damian MKKS Żak Koszalin

Bębeniec Maciej Żubry Białystok

Bębeniec Mateusz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Białachowski Kamil SMS PZKosz Władysławowo

Białdyga Adam MKKS Rybnik

Białowąs Aleksy Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Biegoń Dawid AZS AGH Oknoplast Kraków

Bielecki Mateusz MKKS Żak Koszalin

Bielecki Patryk AZS PWSTE Jarosław

Bielski Przemysław KK UR Bozza Kraków

Bierski Jakub AZS UMK Toruń

Bierwagen Mateusz Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Bigaj Franciszek MKS II Dąbrowa Górnicza

Bloda Olaf AZS UJK Kielce

Bluma Marcin Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Błachowiak Eryk Sklep Polski MKK Gniezno

Błaszak Jędrzej BC Obra Kościan

Błoch Franciszek PKK 99 Pabianice

Błotko Grzegorz Basket Hills Bielsko-Biała

Bobko Łukasz KS Hes BasketBall Wrocław

Bochat Kacper Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Bochniak Łukasz KS Kosz Pleszew

Boć-Orzechowski Konrad KS Hes BasketBall Wrocław

Boduch Adrian MUKS 1811 Unia Tarnów

Bogdanowicz Paweł MCKiS Jaworzno

Bogucki Adrian HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Bojko Bartłomiej Dziki Warszawa

Bombrych Michał Żubry Białystok

Bona Oliwier MUKS 1811 Unia Tarnów

Borkowski Oskar Trefl II Sopot

Borowski Eryk MKKS Żak Koszalin

Borowski Jakub PKK 99 Pabianice

Borowski Kacper U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Borówka Michał AZS AGH Oknoplast Kraków

Bortliczek Mateusz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Boryka Dawid MKS II Dąbrowa Górnicza

Bosowicz Jan SMS PZKosz Władysławowo

Bożenko Sebastian AZS AGH Oknoplast Kraków

Brysz Marcin Exact Systems Śląsk II Wrocław

Brzozowski Michał MCKiS Jaworzno

Buczek Jacek ZKS Stal Stalowa Wola

Burakiewicz Kacper Exact Systems Śląsk II Wrocław

Burczyk Kacper Decka Pelplin

Burdacki Filip Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Burnecki Kacper BC Swiss Krono Żary

Burzyński Igor Biofarm Basket II Poznań

Busz Aleksander SMS PZKosz Władysławowo

Busz Artur AZS UJK Kielce

Busz Michał Röben Gimbasket Wrocław

Buszta Patryk AZS PWSTE Jarosław

Bystrou Tsimafei Dziki Warszawa

G

Galewski Przemysław KS Kosz Pleszew

Gałczyński Paweł Röben Gimbasket Wrocław

Garita Alberto Basket Hills Bielsko-Biała

Garus Paweł Basket Hills Bielsko-Biała

Gawroński Filip KS Kosz Pleszew

Gazarkiewicz Mateusz ZKS Stal Stalowa Wola

Gąsiorowski Sebastian Sokół Ostrów Mazowiecka

Gerszkow Maksym Ogniwo Piratesports Szczecin

Gębal Mateusz MKS Ochota Warszawa

Giniewski Tomasz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Giżyński Jarosław Biofarm Basket II Poznań

Glabas Wojciech Dziki Warszawa

Glapa Konrad BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Gładikowski Krystian Politechnika Gdańska

Główka Michał BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Godawski Michał ZKS Stal Stalowa Wola

Golus Dawid HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Gordon Kacper Exact Systems Śląsk II Wrocław

Gorgoń Wojciech TS Wisła Platinium Kraków

Goryl Maciej Basket Hills Bielsko-Biała

Gorzelany Maciej SMS PZKosz Władysławowo

Gospodarek Michael U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Gospodarek Patryk Dziki Warszawa

Goszczyński Szymon Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Góralczyk Adrian Decka Pelplin

Góreńczyk Miłosz BC Swiss Krono Żary

Górka Mateusz MKS Ochota Warszawa

Grabowski Mateusz PKK 99 Pabianice

Grabowski Michał Sokół Ostrów Mazowiecka

Graja Maciej KS Kosz Pleszew

Gralewski Szymon PKK 99 Pabianice

Grigoruk Jakub KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Griszczuk Aleksander SMS PZKosz Władysławowo

Grocholewski Mikołaj KKS Tarnowskie Góry

Grochowski Dawid MCKiS Jaworzno

Grochowski Dominik Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Grochowski Grzegorz U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Grochowski Ignacy AZS UMK Toruń

Grodzki Łukasz Biofarm Basket II Poznań

Gromadka Bartłomiej MKS Ochota Warszawa

Groń Mateusz KS Hes BasketBall Wrocław

Groth Dominik Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Grudzień Krzysztof MKS Ochota Warszawa

Grudziński Bartosz KK AZS UW Warszawa

Gruszczyński Dawid BC Obra Kościan

Grynkiewicz Dominik MKKS Żak Koszalin

Grzelak Kacper KSK Noteć Inowrocław

Grzeliński Jan Sokół Ostrów Mazowiecka

Grzesiak Michał U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Grzesiński Sebastian Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Grzeszak Michał Ogniwo Piratesports Szczecin

Grześkiewicz Kajetan KS Sudety Jelenia Góra

Gubernat Bartłomiej Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Gulczyński Jan Politechnika Gdańska

Gumiński Cezary AZS PWSTE Jarosław

Gwardecki Jacek ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Gworek Przemysław KKS Tarnowskie Góry

J

Jabłoński Szymon BS Polonia Bytom

Jadaś Aleksander ZKS Stal Stalowa Wola

Jagiełło Igor AZS UJK Kielce

Jagoda Karol BS Polonia Bytom

Jagodziński Jakub AZS UMK Toruń

Jakubek Maksymilian AZS AGH Oknoplast Kraków

Jakubiak Jan Biofarm Basket II Poznań

Jakubiak Mateusz Biofarm Basket II Poznań

Jakubowski Mateusz Röben Gimbasket Wrocław

Janas Filip TS Wisła Platinium Kraków

Janiec Aleksy Arka AMW II Gdynia

Janik Jakub Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Janowski Piotr Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Jany Piotr KSK Noteć Inowrocław

Jarecki Jacek U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Jarek Kacper MCKiS Jaworzno

Jaremkiewicz Tomasz KK AZS UW Warszawa

Jaroszewski Krzysztof Biofarm Basket II Poznań

Jasiński Mikołaj Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Jasiński Patryk KK AZS UW Warszawa

Jaszczerski Wiktor Trefl II Sopot

Jaśkiewicz Kacper MKKS Żak Koszalin

Jaśkiewicz Łukasz Politechnika Gdańska

Jaworski Szymon U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Jąder Wiktor BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Jeglorz Nikodem KS Pogoń Ruda Śląska

Jeleń Patryk KS Pogoń Ruda Śląska

Jelonek Maciej KKS Tarnowskie Góry

Jelski Konrad MKS Sokół Międzychód

Jesionek Mikołaj MKS Ochota Warszawa

Jeszke Damian U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Jewuła Kamil AZS AGH Oknoplast Kraków

Jędrzejczak Kacper Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Jochacy Maciej Basket Hills Bielsko-Biała

Józefowski Dawid AZS Częstochowa

Jurczyński Paweł MKS II Dąbrowa Górnicza

Jurga Adam PKK 99 Pabianice

Jurkiewicz Marcin Sokół Ostrów Mazowiecka

Jurkowski Piotr Arka AMW II Gdynia

Jyż Bartosz KS Sudety Jelenia Góra

K

Kaczmarek Grzegorz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Kaczmarek Mateusz BC Obra Kościan

Kaczmarski Leszek ZKS Stal Stalowa Wola

Kajka Jakub KK AZS UW Warszawa

Kalinowski Dariusz BC Swiss Krono Żary

Kalinowski Jarosław MKS Sokół Międzychód

Kaliński Michał KK UR Bozza Kraków

Kałuża Filip SMS PZKosz Władysławowo

Kamberski Jakub Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Kamberski Michał Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Kamiński Daniel Żubry Białystok

Kamiński Grzegorz Arka AMW II Gdynia

Kamiński Sebastian Decka Pelplin

Kamrowski Szymon Decka Pelplin

Kanecki Michał KS Sudety Jelenia Góra

Kania Wiktor Exact Systems Śląsk II Wrocław

Kaniewski Wojciech AZS UMK Toruń

Kapustka Bartosz SMS PZKosz Władysławowo

Karaim Jan AZS Basket Nysa

Karczewski Mikołaj AZS UMK Toruń

Kardaś Dawid Biofarm Basket II Poznań

Karlik Błażej MUKS 1811 Unia Tarnów

Karnia Piotr Basket Hills Bielsko-Biała

Karpik Cezary Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Kasiński Mateusz Exact Systems Śląsk II Wrocław

Kaszowski Mateusz Arka AMW II Gdynia

Kawczyński Piotr MKKS Rybnik

Kazimierczuk Mateusz Sokół Ostrów Mazowiecka

Kaźmierski Kacper Ogniwo Piratesports Szczecin

Keller Piotr ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kenig Filip ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kępiński Michał BC Swiss Krono Żary

Kępka Wiktor U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Kicki Miłosz SMS PZKosz Władysławowo

Kiełpiński Mikołaj Sklep Polski MKK Gniezno

Kikowski Rafał KS Kosz Pleszew

Kindlik Karol ZKS Stal Stalowa Wola

Kiszka Stanisław BC Obra Kościan

Klawa Łukasz Trefl II Sopot

Kleszcz Mikołaj Biofarm Basket II Poznań

Klimaszewski Paweł BC Obra Kościan

Kliniewski Marcel AZS Basket Nysa

Kłaczek Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Kłoda Filip MKS II Dąbrowa Górnicza

Kłyż Bartosz AZS Basket Nysa

Kobek Filip KKS Tarnowskie Góry

Kochaniak Maciej ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Koczan Jakub BC Swiss Krono Żary

Koczy Rafał MKKS Rybnik

Koćma Maciej AZS Częstochowa

Kolasiński Nataniel SMS PZKosz Władysławowo

Kolka Robert Politechnika Gdańska

Kołakowski Szymon Arka AMW II Gdynia

Kołkowski Dawid BC Swiss Krono Żary

Kołodziej Maksym Ogniwo Piratesports Szczecin

Kołodziejczyk Karol ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Komandzik Dawid KS Pogoń Ruda Śląska

Komenda Rafał Decka Pelplin

Kondraciuk Jakub AZS UMK Toruń

Kopciński Paweł AZS Basket Nysa

Koper Kamil KS Sudety Jelenia Góra

Koper Karol AZS PWSTE Jarosław

Kopycki Paweł Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Koralewicz Kacper KS Sudety Jelenia Góra

Koralewski Jakub Ogniwo Piratesports Szczecin

Korbiel Dominik AZS AGH Oknoplast Kraków

Korczyński Jan Politechnika Gdańska

Korgul Jakub MKS Ochota Warszawa

Korolczuk Miłosz Arka AMW II Gdynia

Korólczyk Daniel KSK Noteć Inowrocław

Kosior Bartosz Exact Systems Śląsk II Wrocław

Kosiuk Wojciech U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Kosobudzki Paweł Żubry Białystok

Koszałka Kacper MKS Ochota Warszawa

Kościuk Maciej Röben Gimbasket Wrocław

Kot Krzysztof KK UR Bozza Kraków

Kotwasiński Daniel Sklep Polski MKK Gniezno

Kowalczyk Marcin Arka AMW II Gdynia

Kowalewski Michał PKK 99 Pabianice

Kowalski Mateusz AZS Częstochowa

Kowalski Mateusz Trefl II Sopot

Kowalski Michał MKS Ochota Warszawa

Kowalski Nikodem AZS Częstochowa

Kowalski Piotr Ogniwo Piratesports Szczecin

Kowalski Przemysław Politechnika Gdańska

Kozaczka Robert Basket Hills Bielsko-Biała

Kozak Michał KS Sudety Jelenia Góra

Koziorowicz Konrad MKKS Żak Koszalin

Kozłowski Igor Exact Systems Śląsk II Wrocław

Kozłowski Krzysztof KSK Noteć Inowrocław

Kozłowski Maciej Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Kozyra Wiktor TS Wisła Platinium Kraków

Koźluk Krystian Dziki Warszawa

Krajewski Andrzej Biofarm Basket II Poznań

Krajniewski Krzysztof Decka Pelplin

Krakowiak Dominik MCKiS Jaworzno

Krakowiak Mikołaj ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Krasuski Michał Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Krawiec Albert Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Krawiec Łukasz HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Krawiec Łukasz AZS PWSTE Jarosław

Krawiec Michał AZS Basket Nysa

Kretkowski Tomasz KSK Noteć Inowrocław

Kręc Łukasz MKKS Żak Koszalin

Kromolicki Bruno BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Król Rafał KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Królikowski Rafał MKKS Rybnik

Kruszkowski Mateusz Trefl II Sopot

Krużyński Damian Biofarm Basket II Poznań

Krużyński Kamil AZS UMK Toruń

Krzych Igor SMS PZKosz Władysławowo

Krzymiński Tomasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Kuboszek Michał KKS Tarnowskie Góry

Kuca Patryk MKS Sokół Międzychód

Kucharski Jakub BS Polonia Bytom

Kucharski Kamil MUKS 1811 Unia Tarnów

Kucharski Michał Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Kuczyc Jakub Exact Systems Śląsk II Wrocław

Kuczyński Łukasz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Kujawa Kacper ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kujon Norbert BS Polonia Bytom

Kukiełka Grzegorz Decka Pelplin

Kulikowski Błażej Trefl II Sopot

Kulis Mateusz Politechnika Gdańska

Kupczyński Łukasz MKS Sokół Międzychód

Kurdubski Krzysztof BS Polonia Bytom

Kurpisz Mikołaj Trefl II Sopot

Kus Sylwester KK AZS UW Warszawa

Kuśmierz Krystian AZS PWSTE Jarosław

Kuta Kacper KS Hes BasketBall Wrocław

Kuźkow Przemysław Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Kwapisz Jacek HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Kwaterski Adrian MKKS Żak Koszalin

Kwiatkowski Kacper Röben Gimbasket Wrocław

Kwieciński Tomasz ŁKS AZS UŁ SG Łódź

M

Maciejewski Kamil KSK Noteć Inowrocław

Maćkiewicz Krystian AZS UMK Toruń

Maćkowiak Iwo Biofarm Basket II Poznań

Madejski Tomasz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Maj Kacper ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Maj Maciej TS Wisła Platinium Kraków

Majcherek Marcin AZS Częstochowa

Majchrzak Wojciech BC Obra Kościan

Majewski Kacper SMS PZKosz Władysławowo

Majka Wiktor AZS PWSTE Jarosław

Makowski Maksymilian Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Malakhau Luka KS Hes BasketBall Wrocław

Malesa Jan Exact Systems Śląsk II Wrocław

Malinowski Łukasz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Malinowski Zbigniew AZS UMK Toruń

Malitka Rafał AZS Basket Nysa

Małachowski Mariusz BC Swiss Krono Żary

Małecki Grzegorz KS Kosz Pleszew

Małoń Krystian PKK 99 Pabianice

Mamcarczyk Konrad AZS AGH Oknoplast Kraków

Marchewka Kacper Exact Systems Śląsk II Wrocław

Marchlewski Stefan Politechnika Gdańska

Marchoff Marcin Dziki Warszawa

Marciniak Mateusz KSK Noteć Inowrocław

Marcinkowski Maciej Politechnika Gdańska

Marcol Piotr Basket Hills Bielsko-Biała

Marczuk Marcin KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Marek Patryk KS Kosz Pleszew

Marek Tomasz BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Margiciok Kacper MKKS Rybnik

Maroszek Dominik Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Masłowski Kamil Basket Hills Bielsko-Biała

Maślanka Aleksander AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Matczak Mariusz BC Swiss Krono Żary

Matecki Mariusz PKK 99 Pabianice

Matyja Miłosz AZS AGH Oknoplast Kraków

Matysek Wojciech U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Matysiak Mikołaj Biofarm Basket II Poznań

Mazur Andrzej MKKS Rybnik

Mąkowski Kacper BC Swiss Krono Żary

Mecner Paweł KKS Tarnowskie Góry

Medes Michał AZS AGH Oknoplast Kraków

Męcnarowski Piotr Basket Hills Bielsko-Biała

Michalski Antoni Arka AMW II Gdynia

Michalski Maciej SMS PZKosz Władysławowo

Michałek Karol KSK Noteć Inowrocław

Michałowski Patryk KK UR Bozza Kraków

Mielczarek Artur HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Migała Mateusz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Mik Krystian PKK 99 Pabianice

Mikołajczyk Jakub BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Mikołajko Artur AZS PWSTE Jarosław

Milczyński Rafał BC Obra Kościan

Milewski Patryk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Milun Maciej AZS Basket Nysa

Miłak Hubert KK AZS UW Warszawa

Minciel Paweł KS Sudety Jelenia Góra

Mindowicz Michał Exact Systems Śląsk II Wrocław

Misiaszek Marceli KS Hes BasketBall Wrocław

Misiąg Jakub AZS PWSTE Jarosław

Misiewicz Andrzej Żubry Białystok

Mitman Marek KS Hes BasketBall Wrocław

Młodak Dawid KS Kosz Pleszew

Młynarczyk Bartłomiej AZS Częstochowa

Moczulski Mateusz AZS Basket Nysa

Mol Paweł KS Pogoń Ruda Śląska

Molenda Maciej BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Moroń Mateusz Ogniwo Piratesports Szczecin

Moskal Michał MUKS 1811 Unia Tarnów

Mościcki Kacper KK AZS UW Warszawa

Motel Maksymilian Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Mowlik Paweł Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Mozdyniewicz Jan TS Wisła Platinium Kraków

Mucha Mateusz BS Polonia Bytom

Muda Bartosz KSK Noteć Inowrocław

Munyama Filip Biofarm Basket II Poznań

Murowicki Sławomir AZS UMK Toruń

Musiał Jakub Exact Systems Śląsk II Wrocław

Muskała Maciej Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Muszyński Igor MKS Ochota Warszawa

Mycko Michał ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Myśliwiec Adam U!NB AZS UMCS Start II Lublin

P

Pachowicz Dawid MKS II Dąbrowa Górnicza

Paczkowski Wiktor Ogniwo Piratesports Szczecin

Paduch Przemysław MKS II Dąbrowa Górnicza

Pajkert Adrian Arka AMW II Gdynia

Palmowski Tomasz KK UR Bozza Kraków

Paluch Michał AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Parszewski Maciej Żubry Białystok

Pawełczyk Wojciech Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Pawlak Bartłomiej Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Pawlak Jakub KS Sudety Jelenia Góra

Pawlak Łukasz AZS UJK Kielce

Pawlik Błażej BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Pawlik Mateusz KS Pogoń Ruda Śląska

Pawlikowski Paweł BC Swiss Krono Żary

Pawłowski Paweł Politechnika Gdańska

Pazdur Dawid AZS Basket Nysa

Pelczar Bartłomiej U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Pellowski Jakub Politechnika Gdańska

Pereira Hubert Ogniwo Piratesports Szczecin

Perzanowski Olaf Arka AMW II Gdynia

Piechowicz Marcin HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Pieczykolan Mateusz Politechnika Gdańska

Pieniążek Michał AZS AGH Oknoplast Kraków

Pietras Bartłomiej Politechnika Gdańska

Pietras Maciej ZKS Stal Stalowa Wola

Pietrasik Kacper BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Pietrzak Jakub Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Piliszczuk Jan Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Pilski Maciej Politechnika Gdańska

Piotrkowski Mariusz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Piotrowski Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Pisarczyk Tomasz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Piszczatowski Patryk Politechnika Gdańska

Piszczek Maciej KKS Tarnowskie Góry

Plebanek Radosław AZS UMK Toruń

Plewiński Patryk BC Obra Kościan

Płaczek Adrian AZS Częstochowa

Pławucki Marcin KS Kosz Pleszew

Pochocki Bartosz KSK Noteć Inowrocław

Pochroń Mateusz MUKS 1811 Unia Tarnów

Podgórski Szymon KKS Tarnowskie Góry

Podkowiński Emil BS Polonia Bytom

Podworski Bartłomiej AZS AGH Oknoplast Kraków

Porada Kacper SMS PZKosz Władysławowo

Poznański Maciej AZS Basket Nysa

Proczek Bartosz Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Pruefer Filip Decka Pelplin

Przelazły Kuba Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Przęczek Mateusz TS Wisła Platinium Kraków

Przybyła Maksymilian Basket Hills Bielsko-Biała

Pszczoła Tymoteusz U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Puchalski Eryk HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Pustelnik Tomasz KS Pogoń Ruda Śląska

Pyplok Radosław BS Polonia Bytom

Pyrzyna Kacper AZS Częstochowa

Pytyś Karol Ogniwo Piratesports Szczecin

S

Sadło Michał KSK Noteć Inowrocław

Sadowski Jakub Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Sakowski Michał Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Samiec Mateusz SMS PZKosz Władysławowo

Samolak Michał BC Obra Kościan

Sapiński Artur KKS Tarnowskie Góry

Saramak Jakub MKS II Dąbrowa Górnicza

Sarnacki Dariusz KK AZS UW Warszawa

Sarzało Bartosz Decka Pelplin

Sasnal Karol KK UR Bozza Kraków

Sauter Filip PKK 99 Pabianice

Sawicki Sebastian KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Schabowski Andrzej MUKS 1811 Unia Tarnów

Sebrala Rafał KS Pogoń Ruda Śląska

Sega Dawid KS Pogoń Ruda Śląska

Seliga Wojciech MKS II Dąbrowa Górnicza

Serbakowski Mikołaj KS Kosz Pleszew

Serwański Rafał BS Polonia Bytom

Siembida Szymon ZKS Stal Stalowa Wola

Siembiga Wojciech Exact Systems Śląsk II Wrocław

Sienkiewicz Jakub Sokół Ostrów Mazowiecka

Sienkiewicz Wojciech Röben Gimbasket Wrocław

Sikora Jakub MKKS Rybnik

Sil Łukasz PKK 99 Pabianice

Simon Jakub MKS Sokół Międzychód

Siwak Karol KK UR Bozza Kraków

Siwak Marcin TS Wisła Platinium Kraków

Skarpetowski Paweł Sokół Ostrów Mazowiecka

Skowron Michał MUKS 1811 Unia Tarnów

Skrzek Marcin HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Skubiński Mateusz KK UR Bozza Kraków

Skubiński Radosław KK UR Bozza Kraków

Skwiot Łukasz MKS Sokół Międzychód

Sładek Błażej MKKS Rybnik

Słapiński Piotr MUKS 1811 Unia Tarnów

Słoniewski Przemysław Sokół Ostrów Mazowiecka

Smarzy Maciej MKS Sokół Międzychód

Smugała Patryk Decka Pelplin

Sobczak Oliwier BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Sobiech Jan BC Obra Kościan

Sobiech Szymon Biofarm Basket II Poznań

Sobkowiak Adrian SMS PZKosz Władysławowo

Sobkowiak Marek Sklep Polski MKK Gniezno

Sobolewski Jan PKK 99 Pabianice

Soból Michał ZKS Stal Stalowa Wola

Sojka Michał AZS Basket Nysa

Soszka Michał Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Sowa Błażej HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Sowa Jakub AZS UMK Toruń

Spała Mikołaj KS Kosz Pleszew

Sroczyński Miłosz Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Sroczyński Seweryn Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Stachowicz Maciej MKKS Rybnik

Stanisławski Sebastian Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Staniszewski Filip KKS Tarnowskie Góry

Stankala Tomasz KS Pogoń Ruda Śląska

Stankowski Patryk HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Stankowski Patryk BC Obra Kościan

Stańczuk Mateusz Arka AMW II Gdynia

Starzyński Filip HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Stasiak Marcin KK UR Bozza Kraków

Stasiak Patryk BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Stawarski Daniel MUKS 1811 Unia Tarnów

Stawicki Kacper BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Stawiński Stanisław BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Stefanik Rafał KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Stefaniuk Jakub U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Stefanowicz Grzegorz Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Stępień Sebastian MKS II Dąbrowa Górnicza

Stopierzyński Hubert KK AZS UW Warszawa

Stróżczyk Jakub AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Stryjewski Filip Decka Pelplin

Strzelczyk Wiktor BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Strzelec Hubert HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Strzępek Konrad AZS PWSTE Jarosław

Styczeń Mikołaj Exact Systems Śląsk II Wrocław

Suliba Kamil AZS PWSTE Jarosław

Sulima-Dolina Adam Żubry Białystok

Sulowski Jacek MUKS 1811 Unia Tarnów

Sułek Oskar MKS II Dąbrowa Górnicza

Suprun Wojciech Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Sypniewski Damian Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Szajek Adrian Biofarm Basket II Poznań

Szarzycki Jakub MKS II Dąbrowa Górnicza

Szatkowski Robert Ogniwo Piratesports Szczecin

Szczepanik Damian KSK Noteć Inowrocław

Szczerbatiuk Aleksander Sokół Ostrów Mazowiecka

Szczerkowski Artur PKK 99 Pabianice

Szczęsny Łukasz KS Hes BasketBall Wrocław

Szczypka Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Szelągowski Michał Arka AMW II Gdynia

Szemieta Krzysztof Dziki Warszawa

Szeszycki Maciej Röben Gimbasket Wrocław

Szewczyk Dawid MUKS 1811 Unia Tarnów

Szewczyk Maciej AZS UJK Kielce

Szewczyk Maciej Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Szkudlarek Arkadiusz BC Swiss Krono Żary

Szpyrka Wojciech KS Sudety Jelenia Góra

Szuba Jan Biofarm Basket II Poznań

Szulc Dawid AZS Częstochowa

Szumański Mikołaj AZS UMK Toruń

Szwedo Michał AZS UJK Kielce

Szybowicz Grzegorz Basket Hills Bielsko-Biała

Szych Bartłomiej BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Szydłowski Michał Sklep Polski MKK Gniezno

Szymański Konrad SMS PZKosz Władysławowo

Szymański Roman U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Szymański Sebastian PKK 99 Pabianice

Szymański Tymon Arka AMW II Gdynia

W

Walaszek Oskar KS Sudety Jelenia Góra

Walczak Dominik KS Kosz Pleszew

Walkowiak Łukasz Arka AMW II Gdynia

Wall Daniel HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Walski Szymon Exact Systems Śląsk II Wrocław

Waniewski Kamil U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Wardziński Łukasz PKK 99 Pabianice

Warmiak Maciej KK AZS UW Warszawa

Warszawski Adrian KK UR Bozza Kraków

Wasilewski Jakub Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Wasilewski Michał PKK 99 Pabianice

Wasyl Iwan AZS AGH Oknoplast Kraków

Wąsowicz Adam Politechnika Gdańska

Wąsowicz Krzysztof U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Wątroba Wojciech HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Weiss Dawid KKS Tarnowskie Góry

Wejman Maciej MKS Sokół Międzychód

Weres Aaron KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Weselski Radosław Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Wesołowski Jarosław BS Polonia Bytom

Wieczorek Kacper Basket Hills Bielsko-Biała

Wieczorek Tomasz BC Obra Kościan

Wielechowski Michał Żubry Białystok

Wieluński Marcin AZS UMK Toruń

Wierzgała Kacper AZS UJK Kielce

Wietrzyński Dariusz Sklep Polski MKK Gniezno

Wiliński Igor AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Wilk Krzysztof AZS Basket Nysa

Wilkin Adam KKS Tarnowskie Góry

Wilusz Jarosław KS Sudety Jelenia Góra

Wińkowski Piotr SMS PZKosz Władysławowo

Wiśniewski Aleksander Ogniwo Piratesports Szczecin

Wiśniewski Aleksander Biofarm Basket II Poznań

Wiśniewski Karol KS Hes BasketBall Wrocław

Wiśniewski Maciej Politechnika Gdańska

Wiśniewski Mateusz U!NB AZS UMCS Start II Lublin

Wiśniewski Michał AZS UMK Toruń

Wiśniewski Olaf Dziki Warszawa

Wiśniewski Oliwier Enea UTP Astoria Bydgoszcz

Witczak Mateusz ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Włodarczyk Artur TS Wisła Platinium Kraków

Włodarski Marcel Röben Gimbasket Wrocław

Włoszczyński Krystian KS Sudety Jelenia Góra

Wojciechowski Cezary BC Obra Kościan

Wojciechowski Jakub TS Wisła Platinium Kraków

Wojciechowski Jakub MKS Ochota Warszawa

Wojciechowski Łukasz BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski

Wojciechowski Mikołaj Exact Systems Śląsk II Wrocław

Wojdyła Maciej Basket Hills Bielsko-Biała

Wojtanowicz Jacek ZKS Stal Stalowa Wola

Wojtyński Michał Dziki Warszawa

Wołyniec Maciej MKS Ochota Warszawa

Woźniak Bartosz KK UR Bozza Kraków

Woźniak Kamil KS Hes BasketBall Wrocław

Wójciak Kamil AZS AGH Oknoplast Kraków

Wójcik Piotr MKS Ochota Warszawa

Wróbel Tomasz KKS Tarnowskie Góry

Wróblewski Bartłomiej KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Wróblewski Jacek MCKiS Jaworzno

Wydra Kacper HydroTruck Sky Tattoo II Radom

Wydra Patryk Żubry Białystok

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz